Jak naprawić błąd zgodności serwera WoW

Serwery World of Warcraft mogą czasami doświadczać problemów z niekompatybilnością, co może być frustrujące dla graczy. Znajdźmy przyczyny tego tajemniczego błędu i rozwiązania, aby go naprawić.

Dlaczego serwery WoW stają się niekompatybilne?

Jeśli po aktualizacji utkniesz na poprzedniej wersji WoW, w kolumnie Populacja serwerów zobaczysz komunikat „Niekompatybilny”. Oznacza to po prostu niezgodność wersji, która może być spowodowana dłuższym wdrażaniem aktualizacji w różnych regionach. W takim przypadku może wystąpić błąd niezgodnego serwera.

Jak naprawić błąd niezgodnych serwerów WoW

Najlepszym rozwiązaniem jest ponowne uruchomienie gry i pobranie wszelkich oczekujących aktualizacji. Po wyjściu z WoW, Launcher Battle.net powinien wyświetlać oczekujące aktualizacje. Jeśli nie są dostępne żadne aktualizacje, zamknij Launcher Battle.net i wszystkie pozostałe procesy za pomocą Menedżera zadań. Po ponownym otwarciu Launchera Battle.net powinna zostać pobrana aktualizacja.

Alternatywnie możesz ponownie uruchomić komputer, który wykona te same zadania, co powyżej. W zależności od stanu serwerów WoW konieczne może być drugie ponowne uruchomienie. Ogólnie rzecz biorąc, te rozwiązania powinny wystarczyć, aby rozwiązać błąd serwerów niezgodnych z WoW i przywrócić wszystkie serwery do działania.

Źródło: www.bing.com