Jak korzystać z The Undermine Journal w WoW Dragonflight | Przewodnik Undermine Journal


Dom Aukcyjny w Świat Warcrafta Smocze stado to fantastyczne miejsce do znalezienia toreb, sprzętu, biesiad i innych cennych rzeczy, które pomogą ci podróżować po Smoczych Wyspach. Krótko mówiąc, jest siłą napędową gospodarki twojego królestwa.

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać rzadkie przedmioty, czy kupić kilka mikstur, dom aukcyjny jest miejscem, do którego się udasz. I tu właśnie pojawia się The Undermine Journal. The Undermine Journal to doskonała strona internetowa dla tych, którzy chcą sprzedawać w domu aukcyjnym swojego regionu lub kupować.

Aktualizuje co godzinę kluczowe informacje na temat domu aukcyjnego w Twoim regionie, a przy kupnie lub sprzedaży należy wziąć pod uwagę kilka funkcji. Jak więc korzystać z The Undermine Journal w WoW Dragonflight?

Przewodnik Undermine Journal

Po przejściu do The Undermine Journal będziesz chciał wybrać swój region i królestwo, ponieważ pokaże ci to szczegółowe informacje o domu aukcyjnym twojego królestwa. A każdy dom aukcyjny jest inny, więc upewnij się, że wybrałeś właściwy.

Po wybraniu regionu i domeny zostaniesz przeniesiony na stronę zawierającą informacje o Twoim domu aukcyjnym, takie jak najbardziej dostępne przedmioty, potencjalne oferty, potencjalnie niskie oferty i inne.

Zrzut ekranu za pośrednictwem The Undermine Journal

Stamtąd twoje cele określą, w jaki sposób korzystasz z The Undermine Journal.

Kupowanie za pomocą The Undermine Journal w WoW Dragonflight

Jeśli chcesz kupić konkretny przedmiot, możesz go wyszukać i zobaczyć, ile kosztuje, ile jest na rynku i jakie są średnie ceny. Znając te szczegóły, możesz zdecydować, czy kupić przedmiot.

Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli przedmiot jest niższy lub równy średniej cenie dziennej, zwykle jest to dobry moment na zakup, ale jeśli jest wyższy, warto poczekać. Ostatecznie to, czy kupisz przedmiot, czy nie, zależy od Ciebie i tego, czego chcesz.

Sprzedaż za pomocą The Undermine Journal w WoW Dragonflight

Jako sprzedawca, The Undermine Journal może pomóc Ci zarobić złoto, pokazując, jakich przedmiotów brakuje w magazynie i jaki jest ich średni kurs sprzedaży. Dotyczy to również wierzchowców i Transmogów.

Na przykład, jeśli specjalizujesz się w obróbce skóry, możesz przejść do zakładki obróbka skóry i zobaczyć, jakie przedmioty są w magazynie, a które wymagają uzupełnienia. Poszczególne zakładki specjalizacji dają wyobrażenie o tym, jakie przedmioty można wytworzyć, które należy uzupełnić na rynku i ile mogą być warte.

Jedną z fantastycznych funkcji tej witryny jest to, że po kliknięciu przedmiotu zostaniesz przeniesiony na stronę, która pokazuje dane historyczne przedmiotu w Twoim domu aukcyjnym. Choć może to wyglądać zniechęcająco, jest kilka sekcji, na które powinieneś zwrócić uwagę, w szczególności Mapę Temperatury Cen i Mapę Temperatury Ilości.

Zrzut ekranu za pośrednictwem The Undermine Journal

Te dwie mapy pokażą Ci, za ile dany przedmiot był sprzedawany w określonych porach dnia oraz ilość przedmiotu w określonych porach dnia.

Po połączeniu możesz zorientować się, za ile możesz sprzedać przedmiot i kiedy najlepiej go uzupełnić, aby uzyskać jak najwięcej złota za swoją pracę. Dotyczy to również przedmiotów, które chcesz odwrócić.

Korzystając z danych domu aukcyjnego, będziesz mógł poznać rzeczywistą wartość przedmiotu w swoim królestwie i podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące kupna i sprzedaży.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/how-to-use-the-undermine-journal-in-wow-dragonflight