Jak importować i eksportować zestawy kompilacji talentów w WoW: Dragonflight?


Wstępna łatka dla World of Warcraftnajnowszy dodatek, Smocze stado, wystartował. A wraz z nim do gry wszedł nowy system budowania talentów. W trakcie zdobywania poziomów gracze będą mieli do dyspozycji dwa drzewka talentów: jedno specyficzne dla ich klasy, a drugie dla ich specjalizacji.

Przy tak wielu indywidualnych umiejętnościach i efektach pasywnych dołączonych do dwóch drzewek talentów, zarządzanie opcjami może być przytłaczające. Na szczęście Blizzard dodał system do Wow który pozwala graczom łatwo udostępniać kopie swoich dokładnych buildów talentów.

W nowym i ulepszonym interfejsie talentów gracze będą mogli znaleźć opcje udostępniania swoich zestawów, a także importowania zestawów stworzonych przez innych graczy. Chociaż same drzewka talentów są ogromnym dodatkiem do gry, możliwość dzielenia się wyposażeniem jest równie dużą zmianą jakości życia, która znacznie ułatwia optymalizację buildów.

Oto jak importować i eksportować kompilacje talentów w WoW: Dragonflight.

Importowanie kompilacji talentów

Aby zaimportować kompilację talentu, musisz najpierw skopiować ciąg kompilacji talentu z zewnętrznego źródła. Niezależnie od tego, czy otrzymujesz kompilację od znajomego, czy od przewodnika, możesz pobrać otrzymany ciąg i zaimportować go bezpośrednio do gry ze schowka.

Wybierz opcję „Importuj” w lewym dolnym rogu interfejsu talentów i wklej kod swojego wyposażenia w wyskakujące okienko. Po wklejeniu kodu będziesz mógł stworzyć nową kompilację z otrzymanego szablonu.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Eksportowanie i udostępnianie wyposażenia

Eksportowanie kompilacji talentów i udostępnianie jej znajomemu lub innej osobie Wow członkostwo społeczności jest tak proste, jak kliknięcie przycisku w interfejsie talentów i wklejenie go do wiadomości Discord znajomego.

Przejdź do lewego dolnego rogu menu talentów i wybierz menu rozwijane. Najniższą opcją jest przycisk „Udostępnij”, który skopiuje aktualnie wybraną konfigurację talentu.

Gdy klikniesz przycisk „Udostępnij”, zobaczysz wyskakujące okienko w swoim Wow okno czatu, które powiadamia o skopiowaniu zestawu talentów do schowka. Stamtąd możesz wkleić skopiowany ciąg w dowolnym miejscu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635a1795132b42d2bf8ac89c05b27709&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-import-and-export-talent-build-loadouts-in-wow-dragonflight&c=12216140314457945549&mkt=fr-fr