Jak efektywnie uprawiać Dark Iron Residue w WoW Classic i SoD

Jak hodować pozostałości Dark Iron w WoW Classic i WoW Season of Discovery

Zdobądź reputację w Bractwie Torium

Jeśli chcesz zwiększyć swoją reputację w Thorium Brotherhood w WoW Classic lub WoW Season of Discovery, prawdopodobnie spotkałeś już Dark Iron Residue. Rzeczywiście, jeśli już zbadałeś Głębiny Czarnej Skały, istnieje duża szansa, że ​​Pozostałości Ciemnego Żelaza zajmują miejsce w twoich torbach. Na szczęście możesz je masowo wymieniać na reputację u Bractwa Torium, pod warunkiem, że osiągnąłeś określony próg reputacji. Oto, co możesz zrobić z Dark Iron Residue w WoW Classic i gdzie możesz zdobyć ich więcej. Uprawa pozostałości Dark Iron Residue w WoW Classic i WoW Season of Discovery jest niezbędna do osiągnięcia postępu w grze.

Jak zdobyć i wykorzystać Pozostałość Ciemnego Żelaza

Pozostałość Ciemnego Żelaza jest wymagana do wykonania zadania „Zdobywanie akceptacji”, które jest zadaniem powtarzalnym, do którego należy się zwrócić po zdobyciu przyjaznej reputacji w Bractwie Torium.

Wszelkie pozostałości ciemnego żelaza zdobyte podczas uprawy w Głębinach Czarnej Skały można dostarczyć Mistrzowi Kowalstwa Brûlotinowi w Thorium Point, zlokalizowanym na współrzędnych [39, 28] w Badlands. Jest to ten sam NPC, któremu musisz dać Łuski Incinerozaura, aby zwiększyć swoją reputację, więc jeśli pasek reputacji jest nadal żółty, będziesz musiał wyhodować Łuski Incinerozaura (między innymi) zanim będziesz mógł przekazać Pozostałość Ciemnego Żelaza.

Farma pozostałości ciemnego żelaza w Głębiach Czarnej Skały

Zaleca się spędzić dużo czasu w Głębinach Czarnej Skały podczas trzeciej fazy Sezonu Odkryć. Według bazy danych WoW Wowhead, Dark Iron Residue wypada z wrogów w Blackrock Depths, przy czym humanoidalni wrogowie mają nieco większą szansę na upuszczenie go. Głębia Czarnej Skały została dodana do rotacji lochów w trzeciej fazie Sezonu Odkryć, ponieważ wcześniej wejście do niej było niemożliwe. Teraz jednak możesz już tam wejść i zacząć uprawiać ziemię.

Dark Iron Residue może wypaść z niemal każdego wroga w Blackrock Depths, więc jeśli będziesz regularnie eksplorować lochy w celu ulepszenia swojego ekwipunku podczas trzeciej fazy Sezonu Odkryć, po drodze upuścisz także Iron Residue Dark.

Źródło: www.bing.com