Jak działa Lśniący Wcielony Kamień Gromu w WoW Dragonflight?


Czy to estetyczne, czy praktyczne, od zbroi po zabawki, World of Warcraft Dragonflight wprowadził setki nowych elementów do ponad dziesięcioletniej gry MMO Blizzarda. Lśniący Wcielony Kamień Gromu to przedmiot otrzymywany przez graczy za ukończenie Lochów Mythic+, chociaż dla wielu jego użycie nie jest proste.

Lśniący Wcielony Kamień Gromu dodaje do Twojego wyposażenia specjalny efekt błyskawicy. Chociaż nie zapewnia to żadnych namacalnych korzyści dla zbroi lub broni twojej postaci, jest to rzadki symbol statusu, który może obnosić się z twoją walecznością w grze. Lśniący Wcielony Kamień Gromu nie może jednak zastosować tego efektu do żadnej części zbroi, ponieważ wymaga określonego poziomu rzadkości.

Niestety opis tego wyjątkowego przedmiotu pozostawia wiele do życzenia, więc w grze nie jest jasno określone, jak działa Lśniący Wcielony Kamień Gromu. Jeśli masz ten przedmiot, ale nie masz pewności, jak go użyć lub do czego możesz go użyć, nie szukaj dalej. To wszystko, co musisz wiedzieć o Lśniącym Wcielonym Kamieniu Gromu w World of Warcraft Dragonflight.

Na jakim sprzęcie działa Lśniący Wcielony Kamień Gromu?

Aby zdobyć Lśniący Wcielony Kamień Gromu, gracze będą musieli osiągnąć ponad 2500 punktów w lochach Mythic+. Po osiągnięciu tego progu przedmiot zostanie wysłany do graczy pocztą. W opisie przedmiotu jest napisane, że odblokowuje on „dodatkowe efekty wizualne dla niektórych zestawów klas Vault of the Incarnates”, ale nie określa dokładnie, do jakich elementów wyposażenia to się odnosi.

Gracze, którzy mają już zestawy mityczne wyposażone w Kryptę Wcielonych, mogą nie zauważyć żadnej zmiany po użyciu Lśniącego Wcielonego Kamienia Gromu. Sprzęt Mythic Vault of the Incarnates ma już efekt przypominający błyskawicę, który równoważy dodatek wizualny przedmiotu, czyniąc go całkowicie niezauważalnym.

Zestawy wyposażenia z poziomów trudności LFR, Heroic i Normal Vault of the Incarnates, a także sprzęt Gladiator PvP są dostępne do nasycenia efektem wizualnym i spowodują zauważalną zmianę. Ten przedmiot dotyczy całego konta, więc można go również dodać do alternatywnych postaci z podobnym wyposażeniem.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b4978ed86543d4a9b8166e8311aabf&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-does-gleaming-incarnate-thunderstone-work-in-wow-dragonflight&c=3506343458415630501&mkt=fr-fr