Jak dostać się na Darkmoon Faire w World of Warcraft: Dragonflight


Darkmoon Faire to comiesięczne wydarzenie w World of Warcraft: Dragonflight, które pozwala graczom zdobywać różne nagrody. Jest to jeden z głównych uroków gry i wydarzenie, w którym większość graczy z niecierpliwością czeka. To powiedziawszy, dotarcie do lokalizacji Darkmoon Faire może być dla wielu kłopotliwe, zwłaszcza jeśli nie wiesz, jak to zrobić. Dlatego przygotowaliśmy przewodnik wyjaśniający, jak dostać się do Darkmoon Faire w World of Warcraft: Dragonflight.

Powiązany: Jak odebrać Twitch Drops w World of Warcraft (Dragonflight)

Lokacja Jarmarku Mrocznego Księżyca w World of Warcraft: Dragonflight

Zrzut ekranu autorstwa Gamepur

Akcja Darkmoon Faire toczy się na Darkmoon Island, tajemniczej wyspie oddalonej od stałego lądu. Jest uważane za tajemnicze miejsce, którego dokładna lokalizacja jest znana tylko mieszkańcom wyspy. Nie ma więc wątpliwości, że dotarcie do witryny bez pomocy z zewnątrz jest niemożliwe. Jednak po rozpoczęciu Darkmoon Faire możesz łatwo dostać się na miejsce wydarzenia za pomocą teleportów, które można znaleźć w stolicach Azeroth.

Sugerujemy skorzystanie z teleportera w stolicy Thunder Bluff, której współrzędne to 36, 36. Tutaj kliknij na teleporter, a natychmiast zostaniesz przeniesiony do Darkmoon Faire. Aby dotrzeć do Thunder Bluff, możesz użyć Zeppelina z Orgrimmaru lub polecieć tam bezpośrednio. Tak czy inaczej, dotarcie do Darkmoon Faire nie powinno stanowić problemu w okresie wydarzenia.

Ponieważ Darkmoon Faire to comiesięczne wydarzenie, nie martw się, jeśli go przegapisz. Co więcej, wydarzenie trwa tydzień, więc masz mnóstwo czasu, aby dotrzeć do lokacji i wziąć udział w różnych zadaniach.Źródło : https://www.gamepur.com/guides/how-to-get-to-darkmoon-faire-in-world-of-warcraft-dragonflight