Jak znaleźć Zaqali Elders w WoW Dragonflight – poradnik dla graczy | Świat Warcraft.

Świat Warcraft: Jak dotrzeć do Zaqali Elders w WoW Dragonflight

Smocze stado Patch 10.1 wprowadził graczy do jednej z najbardziej unikalnych stref w grze Świat Warcrafta historii, rozległe podziemne Jaskinie Zaralek. Dzięki nowym sojusznikom i wrogom gracze wypatrywali nowego światowego bossa Zaqali Elders krążącego po strefie.

Patch 10.1, Embers of Neltharion, wprowadzi zupełnie nowy najazd w Aberrus, Shadowed Crucible. Aberrus nie będzie jednak jedynym miejscem, w którym możesz zmierzyć się z bossem rajdowym, ponieważ Zaqali Elders to światowy boss, z którym możesz się zmierzyć w otwartym świecie Zaralek Caverns.

Starsi Zaqali WoW Dragonflight Przewodnik

Jak ukończyć zadanie Fallen Effects w WoW Dragonflight? Podobnie jak w przypadku wszystkich Bossów Światowych, Zaqali Elders to niezwykle potężni przeciwnicy, których trzeba zabić w grupie rajdowej. Jeśli ty i twoja grupa rajdowa szukacie Starszych Zaqali w WoW Dragonflight, tutaj musisz się udać.

The Zaqali Elders to duet World Boss o imieniu Gholna i Vakan. Nawet jeśli osiągnąłeś już maksymalny poziom, nie będziesz w stanie od razu stawić czoła tym potężnym wrogom, ponieważ musisz przejść przez kampanię Embers of Neltharion.

Po zakończeniu kampanii Embers of Neltharion na twojej mapie powinny pojawić się ikony tych światowych bossów. Jak można się domyślić z imion bossów, można ich znaleźć głęboko w sercu kaldery Zaqali. Pamiętaj, że ta strefa jest wyjątkowo nieprzyjazna i prawdopodobnie będziesz musiał przejść do tej lokacji na piechotę. Jako duet World Boss, ta walka może być dość trudna dla większości drużyn. Ze względu na ogromną liczbę ataków obszarowych moja grupa wyczyściła kilka razy, zanim udało nam się ogarnąć starcie. Zabicie zarówno Vakana, jak i Gholny nie tylko zapewni ci znaczną reputację u frakcji Loamm Niffen, ale także wspaniałe łupy.

“Zaqali Elders to światowy boss, z którym możesz się zmierzyć w otwartym świecie Zaralek Caverns.”

Zaqali Elders to światowy boss, z którym możesz się zmierzyć w otwartym świecie Zaralek Caverns.

Podsumowanie: Smocze stado Patch 10.1 wprowadziło graczy do unikalnej strefy – Jaskinie Zaralek. Zaqali Elders to światowy boss, z którym możesz się zmierzyć w otwartym świecie Zaralek Caverns. Zabicie zarówno Vakana, jak i Gholny nie tylko zapewni ci znaczną reputację u frakcji Loamm Niffen, ale także wspaniałe łupy.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645af3e19f6f4ec6ab7f605e974b132e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-get-to-the-zaqali-elders-in-wow-dragonflight&c=7780454096229615076&mkt=fr-fr.