Jak dostać się do Northrend w WoW Wrath of the Lich King Classic


Northrend to odległa wyspa na północy Azeroth pokryta lodem, na której ogromne armie nieumarłych Królów Lisza starają się wytępić każdy krok życia na ich ziemi. Mimo to możemy znaleźć rasy ukryte przed czujnym okiem Króla Lisza w Northrend, który kontratakuje przeciwko niekończącym się armiom nieumarłych, aby ponownie ustanowić harmonię na wyspie. Te rasy to Tuskarr, Vrykul i Gobliny.

Aby dotrzeć do tych przyjaznych ras i do zamarzniętej wyspy na północy Azeroth, musisz najpierw znaleźć sterowiec lub statek prowadzący do Northrend. Ponieważ poruszanie się po portach Stormwind i Orgrimmar może być często mylące nawet dla World of Warcraft weterani, zebraliśmy najistotniejsze informacje na temat przybycia do Northrend, a my przedstawimy Wam, jak dotrzeć do Northrend jako członkowie Przymierza i Hordy.

Oto jak dotrzeć do stref startowych Northrend — Boreańskiej Tundry i Wyjącego Fiordu — bez kłopotów.

Jak dostać się do Northrend jako Sojusz

Dotarcie do Northrend jako Sojusz jest stosunkowo proste. Wystarczy, że udasz się do Stormwind. Stamtąd udaj się do portu Stormwind, a na najbardziej wysuniętym na północ doku znajdziesz statek płynący do Borean Tundra.

Jeśli chcesz zacząć swoją Wrath of the Lich King Classic podróż w Borean Tundra, musisz najpierw złapać przejażdżkę na Mokradłach. W porcie Menethil poszukaj statku o nazwie Northspear w najbardziej wysuniętym na północ doku, który zabierze cię do Howling Fjord.

Jak dostać się do Northrend jako Horda

Podobnie jak Przymierze, Horda ma dwa sposoby na dotarcie do Northrend. Pierwszym z nich jest udanie się do wieży sterowców na zachód od Orgrimmaru i odnalezienie po północnej stronie wieży mistrza sterowców Zelli Hotnozzle, którego zadaniem jest zorganizowanie transportu między Orgrimmarem a Borean Tundra.

Możesz również dostać się do Northrend, odwiedzając wieżę sterowców Undercity, położoną między Undercity i Brill. Tam znajdziesz Cloudkisser, który odlatuje do Howling Fjord po zaledwie minucie oczekiwania.

Magiczne portale do Dalaranu

Alternatywną metodą dotarcia do Dalaranu jest zapłacenie innemu magowi 30 srebra za Runę Teleportacji i przybycie do Kryształowej Pieśni bez większego wysiłku. Chociaż jest to najłatwiejsza metoda podróżowania do Northrend, mag musi mieć 74 poziom i nauczyć się zaklęcia Portal: Dalaran od trenera Portalu, zanim będzie mógł teleportować nawet postacie pierwszego poziomu do serca Dalaranu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6331dabb77f041669011d944ffbc0fe6&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-get-to-northrend-in-wow-wrath-of-the-lich-king-classic&c=17167189341785765352&mkt=fr-fr