Jak dostać się do Ashenvale w WoW Classic

Ashenvale to jedna z najbardziej znanych stref zdobywania poziomów w World of Warcraft Classic, a dotarcie do niej to coś, co zdecydowanie musisz wiedzieć, jeśli chcesz urozmaicić strefy, przez które przechodzisz na wczesnych etapach wykonywania zadań WoW Classic. Cienista Dolina jest popularna wśród graczy, których postacie zaczynają w Kalimdorze, ponieważ graniczy z takimi obszarami jak Mroczny Brzeg i Sawanny, co czyni ją idealną strefą przejściową dla graczy poszukujących pierwszych dwudziestu poziomów. Gracze Przymierza dosiadający Nocnych Elfów, a także gracze Hordy, którzy wcześniej wykonywali zadania na Sawannie, będą chcieli udać się do Cienistej Doliny, aby kontynuować swój postęp. Sama strefa jest podzielona: gracze Przymierza znajdują większość swoich zadań w zachodniej części Cienistej Doliny, a gracze Hordy spędzają więcej czasu na wschodzie.

Jak dostać się do Cienistej Doliny jako Sojusz

Dołączenie do Ashenvale jako gracz Przymierza jest niezwykle proste. Najbezpieczniejszym sposobem dotarcia do Cienistej Doliny jako gracz Przymierza jest rozpoczęcie od Mrocznego Brzegu i skierowanie się na południe przez całą długość tego obszaru. Jeśli zaczynasz w Auberdine, będziesz musiał zejść główną drogą przez Darkshore i podążać nią, aż obszary się zmienią. W końcu wejdziesz do Cienistej Doliny i powinieneś podążać tą samą trasą, aż dotrzesz do następnego głównego punktu zadań i de facto centrum Cienistej Doliny, Astranaaru.

Jak dostać się do Cienistej Doliny jako Horda

Jako gracz Hordy wejdziesz do Cienistej Doliny od południa. Zacznij od Crossroads in the Barrens i kieruj się drogą na północ od tego obszaru. W końcu dotrzesz do granicy pomiędzy Sawanną a Cienistą Doliną, gdzie Wał Mor’shan będzie przyjaznym punktem orientacyjnym Hordy, który pozwoli ci bezpiecznie przejść z jednego obszaru do drugiego.

Źródło: dotesports.com