Jak anulować subskrypcję World of Warcraft?


Blizzard Entertainment to firma znana z gier RPG, takich jak World of Warcraft. Dla wielu osób granie w World of Warcraft jest istotną częścią ich życia. Jednak niektórzy ludzie przestali grać w tę grę, ponieważ nie stać ich już na opłaty abonamentowe. Blizzard ma dla Ciebie rozwiązanie.

Dlaczego możesz chcieć anulować subskrypcję World of Warcraft

Wiele osób myśli o World of Warcraft jako o grze wejściowej. To pierwsza gra, w którą grają, kiedy decydują się na rozpoczęcie gry. Więc kiedy już zagrają w tę grę, łatwiej im przejść do innych rodzajów gier, ponieważ mają już doświadczenie w tym, co jest potrzebne, aby odnieść sukces w świecie gry.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz anulować subskrypcję World of Warcraft i po prostu grać w inne gry podobne do World of Warcraft, ponieważ ułatwi to przejście.

W tym poście pomożemy Ci zrozumieć, dlaczego możesz chcieć anulować subskrypcję World of Warcraft i dlaczego wciąż masz szansę wrócić do gry, jeśli chcesz włożyć trochę wysiłku.

Jak anulować subskrypcję World of Warcraft

Jeśli chcesz anulować swoją subskrypcję World of Warcraft, możesz to zrobić, przechodząc do witryny i wykonując te proste czynności (lub kontaktując się z obsługą klienta, jeśli nadal masz pytanie).

Podejmując decyzję, czy zakończyć subskrypcję World of Warcraft, ważne jest, aby zrozumieć, ile czasu pozostało w bieżącej subskrypcji. Jeśli wiesz, że opuścisz grę przed wygaśnięciem subskrypcji, warto ją anulować. Jeśli nie wiesz, kiedy Twoja subskrypcja wygaśnie, rozważ poświęcenie jej trochę więcej czasu, aby sprawdzić, czy jest coś ekscytującego na przyszłość.

Najlepszy sposób, aby przestać grać w World of Warcraft

World of Warcraft to droga gra dla graczy. Gracze muszą zainwestować w grę, aby uzyskać z niej wartość. Na przykład gracze muszą najpierw kupić grę, a następnie zapłacić miesięczną opłatę, aby mogli kontynuować grę.

Łatwo zauważyć, że niektórych ludzi może już nie stać na World of Warcraft. Na szczęście istnieją sposoby dla graczy, którzy przestali grać w World of Warcraft, ale nadal chcą mieć dostęp do zawartości gry i członkostwa społeczności. Mogą zwrócić się w stronę planu subskrypcji, który jest nieco tańszy.

Na przykład Blizzard oferuje opcję bez subskrypcji dla tych, którzy chcą nadążyć za obecnym poziomem rozgrywki, nie wydając nic na opłaty za subskrypcje lub dodatki (rozszerzenia to dodatkowe pakiety zawartości, które dodają nowe funkcje i zwiększają rozgrywkę). Jest to doskonały sposób dla osób, które potrzebują czegoś tańszego niż miesięczny abonament, a jednocześnie mają dostęp do wszystkich nowych treści, które się pojawiają.

Jak zapisać swoje postępy w World of Warcraft

Jeśli jesteś osobą, która ma problemy z opłaceniem abonamentu, Blizzard ma dla Ciebie rozwiązanie.

Możesz używać żetonów w grze jako nagród za wykonywanie zadań lub codziennych celów. Możesz także kupić czas gry w World of Warcraft za prawdziwe pieniądze, które automatycznie dodadzą tokeny do Twojego konta.

Ponadto, jeśli nie stać Cię na opłatę abonamentową, ale nadal chcesz grać w grę, możesz kupić kartę przedpłaconą, która zapewni Ci 30 dni czasu gry za 10 USD.

Dzięki tym opcjom zapisywanie postępów i kontynuowanie gry w World of Warcraft jako gracz offline jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wniosek.

W tym blogu przedstawiliśmy sześć powodów, dla których marketing cyfrowy jest ważny dla Twojej firmy. Rozmawialiśmy również o tym, jak lepiej dotrzeć do idealnej grupy odbiorców dzięki marketingowi cyfrowemu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, oto kilka zasobów:Źródło : https://irnpost.com/how-to-cancel-your-world-of-warcraft-subscription/