Informacje o aktualizacji Dragonflight 10.0.7 są tutaj, aby zapoznać się ze wszystkimi rzeczami, które pojawią się we wtorek w WoW


Smocze stado Aktualizacja 10.0.7 będzie dostępna Świat Warcrafta w nadchodzący wtorek, a zespół udostępnił pełne informacje o aktualizacji, aby bliżej przyjrzeć się wszystkim, co jest w „Secrets of the Reach”. Spodziewaj się nowych niebezpieczeństw, wielu zachęt do eksploracji i nowej instancji skarbca.

Po pierwsze, jest więcej Smocze stado zawartość w drodze. The Forbidden Reach nadaje aktualizacji jej tytuł i dużą część jej (maksymalnego poziomu) nowej zawartości. Wróć do Reach, aby znaleźć całą nową, bogatą w wiedzę zawartość, która obiecuje pewne odpowiedzi na tajemnice otaczające dracthyr Evokers.

Jeśli nie mogliście się doczekać nowych ras Dragonriding, jest ich sześć, a także cechy Dragonriding, Aerial Halt i Airborne Recovery. Istnieje również 16 nowych manuskryptów dostosowywania.

Pojawiają się też nowe burze i będziecie mogli je znaleźć oraz ich bossów, którzy teraz będą mieli skrócony czas odrodzenia. Kiedy większa grupa atakuje bossów, ich zdrowie nie będzie się tak szybko skalować, a obszary będą dawać więcej Przepełnienia Żywiołów. Łupy będą również zawierać szansę na powiązanie tokenów wyposażenia konta, które są podobne do Zakazanego Zasięgu.

Mówiąc o frakcjach, w aktualizacji pojawiła się godna uwagi nowa frakcja, dzięki której możesz budować zaufanie. Furbolgi z Zimowej Skóry mają swój własny język, a nauczenie się wzajemnego zrozumienia zajmie trochę czasu i wysiłku. Możesz zacząć od zadania. Frakcje będą miały również wysłanników, których możesz odwiedzać codziennie, aby zdobywać reputację, z premiami dla tego, któremu zdecydujesz się pomóc danego dnia.

Klasa Monk będzie dostępna dla goblinów, worgenów i Lightforged draenai. Dla dodatkowego smaczku, zostaną dodani NPC-kapłan orków, taurenów i wysokogórskich taurenów-kapłanów.

Klasy otrzymują długą, dokładnie wyjaśnioną serię zmian balansu, których jest tak wiele, że pełne informacje o łatce to najlepszy sposób na przygotowanie się na to, co nadchodzi dla twoich postaci.

Zmiany PvP nadal działają na rzecz poprawy Rated Solo Shuffle, zarówno po to, aby zniechęcić graczy opuszczających grę, jak i umożliwić osobom w kolejce Solo Shuffle poszukiwanie innych możliwości PvP. Ma to na celu przeciwdziałanie czasami bardzo długim czasom oczekiwania w kolejce, szczególnie w przypadku DPS, jednocześnie nie blokując graczy ogólnie w PvP.

Jest to oczywiście duża aktualizacja, zgodnie z obietnicą w Dragonflight w WoW mapa drogowa. Przeczytaj pełne podsumowanie tutaj.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6414ff4d21aa41baa95d4bc9b9fa0a85&url=https%3A%2F%2Fwww.mmorpg.com%2Fnews%2Fdragonflight-update-1007-notes-are-here-to-preview-all-the-things-coming-on-tuesday-to-wow-2000127543&c=8123406401662611360&mkt=fr-fr