Imponujący remake Ironforge w Unreal Engine 5 z Lumenem i Nanite

Odkryj rekonstrukcję Ironforge autorstwa Briana Vagie w World of Warcraft na Unreal Engine 5! Dzięki Lumen i Nanite temu utalentowanemu artyście udało się tchnąć nowe życie w tę słynną grę. Tylko w tym filmie możesz zobaczyć, jak mogłaby wyglądać zmodernizowana wersja World of Warcraft.

Imponująca rekreacja dzięki Unreal Engine 5

Aby stworzyć tę rekonstrukcję, Brian Vagie wykorzystał zaawansowane funkcje Unreal Engine 5, w tym Lumen Reflections, Lumen Global Illumination i Nanite. Ponadto wykorzystał zasoby Megascan, a także własne materiały stworzone za pomocą Substance.
Efekt końcowy jest po prostu niesamowity i jesteśmy pewni, że fani World of Warcraft będą zachwyceni. Jeśli więc jesteś jednym z tych fanów, nie wahaj się obejrzeć filmu. Brian Vagie twierdzi nawet, że karta graficzna NVIDIA RTX4090 może uruchomić ją w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Niepublikowane demo

W przeciwieństwie do innych projektów opartych na Unreal Engine 5, ta rekonstrukcja World of Warcraft nie jest dostępna do pobrania. Z naszych informacji wynika, że ​​Brian Vagie nie ma zamiaru podawać tego do wiadomości publicznej. Innymi słowy, jest to tylko wersja demonstracyjna i nic więcej. Uważamy jednak, że to demo jest przynajmniej warte podkreślenia. W końcu naprawdę robi wrażenie.

Inne fanowskie przeróbki na Unreal Engine 5

Jeśli fascynują Cię fanowskie remake’i na Unreal Engine 5, polecamy rzucić okiem na inne imponujące projekty. Wśród nich znajdziemy wierne remastery Dark Souls i Dark Souls 3. Jest też imponujący fanowski remake STALKERA. Nie zapominając o tej niesamowitej koncepcji Grand Theft Auto 6 pod UE5. Możesz także obejrzeć zremasterowany film fanów Need for Speed: Most Wanted. Wreszcie znajdziesz fanowskie remake Death Stranding, Final Fantasy 9, Fallout 4, ARK: Survival Ascended, Resident Evil’s Spencer Mansion, Need for Speed: Most Wanted i Skyrim’s Whiterun. Wszystkie te projekty robią wrażenie, więc koniecznie je sprawdź.

Ciesz się tym fanowskim odtworzeniem World of Warcraft na Unreal Engine 5 i czekaj na więcej odkryć!

Źródło: www.dsogaming.com