Henry Cavill: aktor i gracz, pasjonat fantasy i wideo.

Henry Cavill to jedna z największych gwiazd Hollywood, znana z ról Supermana i Geralta z Rivii w Wiedźminie, będącym adaptacją gry o tym samym tytule. Od zawsze był wielkim fanem gatunku fantasy i entuzjastą gier wideo.

Pasja Cavilla do gier wideo

Henry’ego Cavilla wielokrotnie widziano, jak bawił się Warhammerem 40K i World of Warcraft. Jest także ściśle zaangażowany w telewizyjną adaptację Warhammera 40K. Jest tylko jedna gra, którą szanuje tak bardzo jak te dwie, a jest nią Wiedźmin III: Dziki Gon.

Związek Henry’ego Cavilla z grą Wiedźmin III: Dziki Gon jest głęboki. Fan gier komputerowych, zawsze czuł głęboką więź ze światem fantasy, szczególnie ze względu na role Supermana i Geralta z Rivii, które były w nim głęboko zakorzenione.

Miłość Cavilla do Wiedźmina III: Dziki Gon

Henry Cavill lubi dużo siedzieć i grać w gry na swoim komputerze. Jego pierwsze doświadczenie z serią Wiedźmin miało miejsce przy grze Wiedźmin III: Dziki Gon. Zakochał się w postaciach i świecie tej gry od pierwszego wejrzenia i od tamtej pory nie oglądał się za siebie.

Do gry wracał także wielokrotnie po wcieleniu się w Geralta. Powtórzył kilka gier na najtrudniejszych ustawieniach, Death March i Blood and Broken Bones.

Wpływy fantasy Cavilla

Cavill od dzieciństwa był wielkim fanem gatunku fantasy; jeszcze zanim nauczył się czytać, jego ojciec czytał mu fantastyczne historie. Czytał wszystko, od Brandona Sandersona po Roberta Jordana.

Jest także wielkim fanem gier RPG fantasy, takich jak Warhammer 40K, World of Warcraft i Wiedźmin. Jego droga do sławy po wydaniu kilku hitów kasowych nie zmieniła jego miłości do gier i czytania; jeśli w ogóle, pomogło mu to głębiej się w to zagłębić, promując adaptacje filmowe niektórych z jego ulubionych serii, takich jak Warhammer 40K i Wiedźmin.

Źródło: fandomwire.com