Hearthstone świętuje swoje 10-lecie: nowe wydarzenia i wierzchowce do wygrania!

Świętujemy 10-lecie Hearthstone i World of Warcraft

Czas trwania wydarzenia został wydłużony i zakończy się w piątek 22 marca.

Stoły są nakryte, w tawernie tętni życiem, a muzycy grają Twoją ulubioną piosenkę. Dołącz do imprezy, podczas której Hearthstone świętuje 10 lat wypełnionej kartami zabawy i przygód, biorąc udział w różnorodnych wydarzeniach w Hearthstone i World of Warcraft. Logując się do Hearthstone, możesz także zdobyć wierzchowca Fiery Hearthsteed w World of Warcraft.

Zdobądź Ognistego Hearthsteeda

Gracze mogą spróbować swoich sił w Hearthstone pomiędzy 11 marca a 14 maja, aby zdobyć wierzchowca Fiery Hearthsteed* w World of Warcraft. Zdobycie tego wyjątkowego latającego wierzchowca jest łatwe… i przyjemne! Jesteś nowy w Hearthstone? Aby otrzymać wierzchowca, będziesz musiał przejść dalej niż samouczek. Jeśli jesteś stałym klientem karczmy, po prostu zaloguj się, aby otrzymać wierzchowca i dodać go do swojej kolekcji World of Warcraft.

Oprócz tego nowego wierzchowca otrzymasz także nowe osiągnięcie Hearthstoned: Fiery Edition, które możesz dodać do swoich nagród.

Usiądź przy stole w World of Warcraft

Turnieje Hearthstone okresowo pojawiają się w stolicach, gdzie można usiąść przy stole i zagrać w wersję Hearthstone bezpośrednio w World of Warcraft.

Kiedy: 11 marca do 22 marca

Gdzie: Port Stormwind, Durotar (poza Orgrimmar) i Valdrakken

Pozostań tu wystarczająco długo, a czeka Cię wyjątkowe spotkanie z Whizbangiem, podczas którego będziesz mógł pokonać kultowe stwory, dodać je do swojej talii i zdobyć inne nowe, zabawne nagrody w stylu Hearthstone!

Nagrody:

Ramka z różą kompasu

Sierżant Pet

Zabawka na stół do gry Hearthstone

Kolekcjonerska torba Carryall z 36 miejscami na torby

Herb tawerny

Hearthstone: Hearthstone

Transmog Szczęśliwego Kapelusza Reno

Pas Transmoga Taverniera

O Hearthstonie

To dobry moment, aby wypróbować bezpłatną cyfrową strategiczną grę karcianą firmy Blizzard. W Hearthstone gracze wybierają jednego z jedenastu epickich bohaterów Warcrafta, a następnie na zmianę zagrywają karty ze swoich dostosowywanych talii, aby rzucać potężne zaklęcia, używać bohaterskiej broni lub zdolności lub przyzywać potężne postacie, aby zmiażdżyć przeciwnika.

Dowiedz się więcej o wydarzeniach i aktualizacjach związanych z rocznicą Hearthstone na oficjalnej stronie internetowej. Pobierz Hearthstone już dziś, odwiedzając stronę playhearthstone.com.

*Niedostępne w tytułach WoW Classic.

Źródło: news.blizzard.com