Hearthstone świętuje swoje 10-lecie: Blizzard rozszerza wydarzenie w WoW

Obchody 10. rocznicy Hearthstone w World of Warcraft rozpoczęły się 11 marca 2024 r. 14 marca firma Blizzard Entertainment wdrożyła poprawkę, która wydłuża czas trwania wydarzenia i wprowadza dodatkowe zmiany umożliwiające zdobycie większej liczby nagród. Według oficjalnego postu z 14 marca wydarzenie rocznicowe Hearthstone w WoW zostało przedłużone o 96 godzin i zakończy się 22 marca. Dodatkowo portal bossa, który pojawiał się co godzinę, będzie teraz pojawiał się co 30 minut. Blizzard naprawdę chce, abyście cieszyli się tym wydarzeniem, a interakcja z Whizbangiem będzie teraz prawidłowo nagradzać postępy w działaniach Punktu Handlowego. Wreszcie, będziesz mógł zdobyć brakujące karty za pomocą zabawki Hearthstone Gameboard, nawet po zakończeniu wydarzenia.

Nagrody i możliwości

Będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby zebrać wszystkie nagrody. Chociaż ekscytujące jest to, że Blizzard wydłuża czas trwania wydarzenia, cieszymy się, że boss będzie pojawiał się częściej. Dzięki temu zyskasz dwukrotnie więcej okazji do zdobycia wierzchowca Róża kompasu, torby na 36 miejsc, transmogów i oczywiście większej liczby kart, aby ukończyć osiągnięcie Kolekcja kart Hearthstone. Możesz ograbić Dr. Booma więcej niż raz na tej samej postaci i nie ma potrzeby przełączania się między alternatywnymi postaciami. Po zakończeniu wydarzenia wiele z tych nagród nie będzie już dostępnych na stałe, przynajmniej do następnego wydarzenia w Hearthstone.

Następna aktualizacja

Gracze WoW-a mają mnóstwo pracy w związku z nowym wydarzeniem Hearthstone i łatką Dragonflight 10.2.6 zaplanowaną na 19 maja. Zalecamy zebranie wszystkich nagród w Hearthstone w ciągu weekendu, a następnie zbadanie, co przyniesie aktualizacja 10.2.6. Wielu uważa, że ​​skupi się ona na piratach, jednak nic nie jest pewne, dopóki Blizzard nie ujawni szczegółów aktualizacji.

Źródło: www.bing.com