Hearthstone powraca do najlepszego złego Warcrafta i dodaje nową klasę bohatera


Historia Arthasa Menethila i jego podróży, by stać się przerażającym Królem Liszem, była wielokrotnie opowiadana w mitach Warcrafta, ale następna Hearthstone ekspansja idzie jeszcze dalej. Marsz Króla Lisza to nadchodzące rozszerzenie, które zawiera 145 zupełnie nowych kart, nowy typ sługi, nowe słowo kluczowe i nową klasę — Rycerza Śmierci. Premiera 6 grudnia.

Marsz Króla LiszaHistoria koncentruje się wokół Krwawych Elfów — które zostały zdziesiątkowane przez Plagę podczas powstania Arthasa — walczących przeciwko Pladze. Istnieje nawet neutralne legendarne zaklęcie, Studnia Słońca, które pomaga odeprzeć natarcie nieumarłych. Na niektórych kartach pojawi się również nowe słowo kluczowe Manathirst. Karty Manathirst mają dodatkowe moce, które aktywują się, gdy gracze zgromadzą wystarczającą liczbę kryształów many bez zużywania many, co może sprawić, że talie Krwawych Elfów będą szczególnie skuteczne przy starannym planowaniu.

Odpieranie nieumarłych armii i nowej klasy nie będzie łatwe dla naszych elfów; Rycerze Śmierci mają zupełnie nowy system run, który wzmacnia ich talie zdolnościami Blood, Frost i Unholy. Rycerze Śmierci łączą się również z nowymi nieumarłymi sługami, w tym zarówno nowymi stworzeniami, jak i mnóstwem starych sług z poprzednich rozszerzeń. Mechanika Reborn, pierwotnie wprowadzona w rozszerzeniu 2019 Wybawcy Uldumjest teraz wiecznie zielony i pojawi się za Marsz Króla Lisza.

Hearthstonepierwszą nową klasą był Łowca Demonów w 2020 roku Popioły Outland ekspansja. Podobnie jak w przypadku Łowcy Demonów, gracze będą mogli odblokować Rycerza Śmierci i talię początkową, grając w krótkiej kampanii. Aby wprowadzić odpowiedni nastrój, 1 listopada Blizzard stworzy również karty z Rycerze Zamarzniętego Tronu rozszerzenie jest tymczasowo bezpłatne dla wszystkich graczy i dodaje je z powrotem do standardowej rotacji.Źródło : https://www.polygon.com/23435046/hearthstone-march-of-the-lich-king-expansion-arthas-death-knight-class