Harmonogram rozpoczęcia fazy wydawniczej World of Warcraft: Daty rozpoczęcia fazy odkrywania całego sezonu

Sezon odkrywania WoW Classic odniósł ogromny sukces wśród graczy, całkowicie rewolucjonizując sposób, w jaki gramy w WoW Classic. Blizzard ujawnił swój szczegółowy plan na Sezon Odkryć WoW Classic 2024, podając daty premiery poszczególnych faz oraz zawartość, jakiej mogą spodziewać się gracze.

Nowe treści przez cały 2024 rok

Blizzard planuje zadowolić fanów WoW Classic zupełnie nową zawartością przez cały 2024 rok. Każda faza SoD będzie starannie rozłożona w ciągu roku.

Według Blizzarda druga faza WoW Season of Discovery ukaże się zimą 2024 roku. Trzecia faza sezonu nadejdzie wiosną, a ostatnia faza zaplanowana jest na lato 2024 roku.

Faza druga WoW SoD

Druga faza WoW Season of Discovery powinna ukazać się tej zimy, a nawet przed końcem stycznia. Ponieważ Blizzard generalnie nie pozostaje w tyle w aktualizacjach zawartości WoW, druga faza powinna nadejść szybko.

Biorąc pod uwagę historię WoW-a, spodziewamy się potencjalnej premiery w lutym.

Faza trzecia WoW SoD

Po drugiej fazie WoW SoD gracze będą z niecierpliwością czekać na trzecią fazę sezonu zaplanowaną na wiosnę. Trzecia faza zwiększy maksymalny poziom do 50, wprowadzając jednocześnie nowy najazd, którego szczegóły nie zostały jeszcze ogłoszone.

Faza czwarta i przyszłość SoD

Ostatnia faza Sezonu Odkryć podniesie maksymalny poziom do 60, otwierając przed graczami pełną grę. Powinien zawierać zwykłe najazdy i nowe runy.

Blizzard zaplanował wydanie na lato 2024 roku.

Co się stanie po zakończeniu Sezonu Odkryć?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na plany Blizzarda po osiągnięciu przez graczy poziomu 60. Choć twórcy zaplanowali dodatkową aktualizację na koniec roku, to jej zawartość nie jest jeszcze znana. Niektóre sugestie graczy obejmują tryb „Klasyczny +”, który dodałby zawartość poza Naxxramas i Ahn’Qiraj, ale pozostaje to niepewne.

Bardziej prawdopodobne jest, że serwery SoD staną się nieaktywne przed premierą nowej wersji WoW Classic. Jednak SoD ma zapewnić graczom zajęcie przez cały 2024 rok.

Ten artykuł będzie stale aktualizowany przez cały rok, w miarę ujawniania nowych informacji na temat Sezonu Odkryć WoW Classic.

Źródło: www.bing.com