Królestwa Hardcore w World of Warcraft Classic – ogłoszenie Blizzarda

Blizzard ogłasza wprowadzenie królestw Hardcore do World of Warcraft Classic

Dla fanów World of Warcraft jest to ekscytująca wiadomość. Blizzard ogłosił, że wkrótce oficjalne królestwa Hardcore pojawią się w Classic. Choć serwery Hardcore nie są nowością w trybie klasycznym, będzie to pierwszy raz, kiedy gracze będą mogli grać na serwerach z oficjalnym dedykowanym wsparciem dla tego trybu. Blizzard pracował nad wprowadzeniem królestw hardcore do klasyki i zupełnie nową wersją klienta, którą odkryli badacze danych z World of Warcraft sugerowała, że coś znaczącego ma przybyć do klasycznych serwów.

Zmiany w trybie Hardcore

Podczas transmisji wydarzenia Hardcore Allstars Classic WoW jeden z deweloperów World of Warcraft Classic ogłosił zmianę, która wkrótce zostanie wprowadzona na publiczny serwer testowy. Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat działania tych królestw hardcore, ale Blizzard wspomniał o funkcjach, których gracze mogą się spodziewać, gdy te królestwa zostaną upublicznione.

  • Kiedy gracze umrą, nadal będą mogli zalogować się do swoich postaci, ale utkną jako duchy i nie będą mogli wskrzesić.
  • Hardkorowi gracze będą mogli inicjować godne uwagi pojedynki na śmierć i życie, co pozwoli im trwale zabijać innych graczy, którzy przyjmą ich wyzwanie.

Te nowe funkcje z pewnością przyciągną wielu graczy, którzy szukają większej trudności i wyzwań w grze.

Nowy sezon World of Warcraft Classic

Ponadto, Blizzard pracuje intensywnie nad nowym sezonem World of Warcraft Classic, który również cieszy się dużą popularnością wśród fanów gry.

„Jeśli mi wybaczycie, mam wyzwania pojedynkowe z moimi największymi wrogami… przepraszam, przyjaciele.”

Źródło: Nag.co.za.