Gwiazda Stranger Things, David Harbour, chce roli w kontynuacji God of War; Dzieli się swoją miłością do WoW, Cyberpunk 2077 i nie tylko


David Harbour to człowiek, który do perfekcji opanował rolę ojca dla niezadowolonych córek. Jest znany jako ojciec Eleven w Stranger Things i ojciec Nataszy w Black Widow. Ostatnio pojawił się w wywiadzie dla VideoGamesFN, w którym opowiedział o swoim zainteresowaniu grami.

Harbour jako pierwszy zaczął mówić o swojej pierwszej miłości do gier, jaką był World of Warcraft. Był tak zainteresowany grą, że nie mógł oderwać od niej rąk. Mówił jednak również o tym, jak długie godziny grania mogą powodować izolację i oderwanie od reszty świata.

World of Warcraft nie jest jednak jedynym tytułem, w którym mieszka. David Harbour jest właścicielem PS5, a gry, w które obecnie spędza najwięcej czasu, to Gran Turismo i Cyberpunk 2077. Mówił o tym ostatnim, mówiąc, że słyszał o jego katastrofalnej premierze, ale wspomniał też, że jest „tak cholernie kreatywny i szczegółowy” .

Harbour powiedział, że podoba mu się świat stworzony przez CD Projekt Red i chociaż wielu graczy napotkało błędy i problemy w grze, nadal uważa, że ​​odniosła sukces. Inaczej jest w przypadku Wiedźmina 3, ponieważ aktor Stranger Things uważa, że ​​gra jest „wysokiej klasy” i nieco trudna. Miał też podobne doświadczenia z Dark Souls.

Następnie Harbour opowiedział o swoim zainteresowaniu serią God of War od Santa Monica Studios. Stwierdził, że Richard Schiff, aktor grający Odyna w God of War: Ragnarok, jest jego przyjacielem i podoba mu się to, co robią z tym wszechświatem. Docenia sposób, w jaki Bogowie zostali przedstawieni w serialu i jak ożywają ich osobowości.

Dodał, że uniwersum i twórczość reżysera, Coreya Barloga, jest fascynująca i on też chciałby być jego częścią. Wielu fanów było bardzo podekscytowanych tą wiadomością i zastanawiało się, jaką rolę mógłby odegrać David Harbour w świecie God of War.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638f04ca0ffc4d8fb4bacfe64204ddf1&url=https%3A%2F%2Fin.ign.com%2Fgod-of-war-ragnarok%2F177102%2Fnews%2Fstranger-things-star-david-harbour-wants-a-role-in-god-of-war-sequel-shares-his-love-for-wow-cyberpu&c=2474923195263879503&mkt=fr-fr