Gry Z-Man przyglądają się sprzętowi w World of Warcraft: Wrath of the Lich King


23 września 2021 przez Polar_Bear

World of Warcraft: Wrath of the Lich King — pandemiczna gra planszowa… ma cholernie długi tytuł. Ale przynosi również działanie Pandemia do świata World of Warcraft. W tej zapowiedzi przyjrzymy się różnym elementom wyposażenia, które gracze będą mieli do swojej dyspozycji, próbując uratować świat… Warcraft!

Z artykułu:

Bohaterowie Azeroth są potężni. Nie należy jednak lekceważyć Króla Lisza i jego nieumarłych sług. Szczęśliwie, World of Warcraft®: Wrath of the Lich King® – pandemiczna gra planszowa daje graczom wszystko, czego potrzebują, aby walczyć za pomocą kart bohaterów.

Tak jak w World of Warcraft®, gracze będą potrzebować odpowiedniego sprzętu, aby przetrwać. Niezawodna broń, silna tarcza, potężna mikstura lecznicza i szybki wierzchowiec to ważne rzeczy, które należy mieć pod ręką, gdy legiony nieumarłych są w pobliżu. Wszystkie są dostępne w postaci kart bohaterów. Różne typy kart to Walka, Obrona, Leczenie, Podróż i specjalna Twierdza. Każdy z nich asystuje na różne sposoby, aby dać graczom bardzo potrzebną przewagę.

Ponadto, jeśli gracze znajdą się bez odpowiednich kart w określonych sytuacjach, sojusznicy na tym samym polu mogą pomóc, oferując własne karty bohaterów. Chociaż gracze nie mogą wymieniać się między sobą kartami, mogą zagrywać karty z ręki, aby pomagać innym bohaterom. Ta nowa dynamiczna rozgrywka karciana zachęca graczy do korzystania z kart w celu wzmocnienia swoich działań, tworząc nowe strategie gry.

ŹródłoSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=82687971EB6E44128EDB4BE04E0C8B0F&url=https%3A%2F%2Ftabletopgamingnews.com%2FZ-Man-Games-Lookst-at-Equipment-in-World-of-Warcraft–Wrath-of-the-Lich-King&c=8501676260915869712&mkt=fr-fr