Gracze WoW zdecydowanie zgadzają się, że poziomowanie wymaga jednej kluczowej zmiany


Smocze stado podniecony Świat Warcrafta tak, że ponownie przypomina grę, w której wszyscy zakochaliśmy się w 2004 roku. Ale przez lata narosło wiele długów — mianowicie w dziale niwelacji — które Wow gracze chcą widzieć naprawione.

Poziomowanie w Wow jest w przerażającym stanie, ponieważ szukasz tylko najszybszych i najskuteczniejszych sposobów, aby przejść przez to i zacząć tworzyć zawartość gry końcowej. Idealnie byłoby, gdybyś wyruszył w otwarty świat i wykonywał zadania, ale wielu graczy decyduje się siedzieć w swojej stolicy i zdobywać kolejne poziomy, przechodząc kolejne lochy. Problem polega na tym, że możesz ustawiać się w kolejce do lochów tylko z jednego rozszerzenia, które wcześniej wybrałeś w Chromie Time.

Gracze wł WoW’y subreddit z 12 marca sugeruje, że świetnym dodatkiem do gry byłoby umożliwienie graczom ustawiania się w kolejce do wielu rozszerzeń w Random Dungeon Finder. W ten sposób nie będziesz odizolowany Gniew Króla Lisza Lub Płonąca Krucjata a zamiast tego możesz uruchomić dowolne lochy i awansować w szybszym tempie.

Zwykle opcja rozszerzenia wyszukiwania pojawi się po spędzeniu od pięciu do dziesięciu minut w kolejce do losowego lochu bez powodzenia. Obecnie jedynym sposobem na łączenie i dopasowywanie wielu rozszerzeń jest posiadanie znajomego w drużynie, który wybrał inne rozszerzenie. Ale nawet wtedy nie możesz ustawić się w kolejce do obu rozszerzeń w tym samym czasie.

Blizzard Entertainment nie rozwiązał jeszcze tego problemu, ale wciąż jest wystarczająco dużo czasu, aby poprawić wrażenia z zdobywania poziomów w Smocze stado.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640f8f12c6704031a079a89f42473203&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwow-players-decisively-agree-leveling-needs-one-key-change&c=14228578499500946481&mkt=fr-fr