Gracze WoW rzucają wyzwanie „nierealistycznym” oczekiwaniom gildii co do Sezonu Odkryć

W poszukiwaniu idealnej gildii

W okresie poprzedzającym premierę World of Warcraft: Season of Discovery wiele początkujących gildii rozpoczęło kampanie rekrutacyjne. Niestety, wielu uważa, że ​​są zbyt wymagający wobec potencjalnych członków.

Historyczne znaczenie gildii

Gildie były historycznie niezwykle ważną częścią WoW. Chociaż ich znaczenie zostało zmniejszone przez nowoczesne systemy wyszukiwania grup w detalicznej wersji gry, w klasycznym WoW-ie pozostają one znacznie bardziej przystępnym sposobem radzenia sobie z trudniejszą zawartością gry.

Należy również pamiętać, że gildie mają różne kształty i rozmiary. Wiele z nich zostało zaprojektowanych z myślą o doświadczeniach społecznościowych, podczas gdy inne dążą do najlepszego sprzętu i najtwardszych bossów jako zespół. Oznacza to, że kryteria przystąpienia do gildii mogą się znacznie różnić.

Kwestionowanie wymagań

W miarę zbliżania się premiery Sezonu Odkryć niektórzy członkowie społeczności są niezadowoleni z bardzo wysokich wymagań wstępnych dotyczących dołączania do wielu nowych gildii.

W poście na Reddicie gracz WoW wyraził zaniepokojenie bardzo rygorystycznymi wymaganiami wstępnymi, nawet dla gildii „pół-hardcore”.

Wielu szybko się z tym zgodziło, stwierdzając, że „pół-hardcore” to określenie bez znaczenia i że 95% gildii tak się identyfikuje. Dotyczy to wszystkiego, od ojców, którzy myślą, że są lepsi, niż są, po całkiem niezłych graczy, których po prostu nie przejmują się miesiącami split runów, aby nadążać za pierwszymi na świecie postępami w następnej fazie.

Nadzieja na przyszłość

Jednak jest nadzieja. Zaczęło pojawiać się coraz więcej społeczności zaspokajających określone potrzeby graczy.

Jeden z użytkowników podzielił się swoim pozytywnym doświadczeniem w znalezieniu gildii, która pasowałaby do ich życia skupionego na rodzinie, mówiąc: „Widziałem rekrutację gildii na kanale handlowym, szukającą graczy-tatusiów i seniorów, którzy przyjmują graczy z roli i mogą robić raidy w piątkowe wieczory i grać PvP w weekendy. Zarejestrowałem się natychmiast. »

Wraz z premierą Sezonu Odkryć 30 listopada gracze nie będą musieli długo czekać, aby dołączyć do potencjalnych nowych członków gildii. Unikalne doświadczenie może być bardziej zależne od grupy niż kiedykolwiek, więc posiadanie stabilnej gildii może być ogromną zaletą.

Źródło: www.bing.com