Gracze WoW odkrywają główną wskazówkę do następnego rozszerzenia po Shadowlands


Gracze WoW mogli odkryć wielką wskazówkę dotyczącą kolejnego rozszerzenia gry, które w końcu może zabrać fanów na Smocze Wyspy.

Shadowlands osiąga punkt, w którym gracze nie mogą się doczekać następnego rozdziału gry i wygląda na to, że smoki prawdopodobnie będą w to zaangażowane.

17 grudnia Blizzard uruchomił nową wyprzedaż zestawu wierzchowca/zwierzaka o nazwie The Dragon Pack. Oferuje wiele łuskowatych wierzchowców i zwierzaków, ale niektórzy gracze uważają, że może to być wskazówka do następnego rozszerzenia WoW.

Kolejne rozszerzenie będzie trudne do odgadnięcia /S z wow

Smoki już wiele razy pojawiały się w WoW, ale to kolejne rozszerzenie może w końcu przenieść nas do obszaru mapy, który nie był używany przez ponad dekadę.

Byłby to The Dragon Isles, obszar pierwotnie zaprojektowany wokół rozszerzenia Wrath of the Lich King w 2008 roku, ale nigdy nie był używany. Miał to być obszar rajdowy, ale po dodaniu zasobów do wersji beta i alfa, od tamtej pory nie został on ponownie zmieniony.

Pierwsze kanoniczne odniesienia w grze do tego obszaru zostały dodane dopiero w Battle for Azeroth. Opis przedmiotu Unscared Black Scale wspomina, że ​​Wrathion, jeden z niewielu pozostałych czarnych smoków, „szuka wysp, ale inne smoki nie ujawniają informacji”.

Rozrywka Blizzarda

Dragon Isles miał być obszarem rajdowym na poziomie 65-70, ale nigdy nie został dodany do gry.

Opierając się na tym nowym pakiecie od Blizzarda, nie jest zbyt zaskakujące, że wielu graczy uważa, że ​​następne rozszerzenie WoW wreszcie otworzy ten obszar. Nie tylko to, ale może to nawet oznaczać, że Dragonkin może zostać dodany jako grywalna rasa.

Nie możemy powiedzieć na pewno, że następne rozszerzenie przyniesie graczy z powrotem do ich korzeni, wykonując zadania i grając w samym Azeroth, zamiast zupełnie nowego obszaru, takiego jak Shadowlands, ale wydaje się, że Blizzard dotyczy smoków zmierzających do 2022 roku.Źródło : https://www.dexerto.com/world-of-warcraft/wow-players-discover-major-clue-for-next-expansion-after-shadowlands-1723676/