Gracze WoW Mythic + mają dość prowadzenia lochów Tyrannical, a są dane, które to potwierdzają


World of Warcraft Baza graczy Mythic+ zdecydowanie zdecydowała, że ​​prowadzenie lochów, gdy afiks Tyrania jest włączony, nadal jest uciążliwe — do tego stopnia, że ​​wielu graczy po prostu odmawia prowadzenia lochów Mythic+, gdy afiks jest aktywny.

W badaniu danych przesłanym do Łał subreddit użytkownika NORATHEDESTROYER, okazało się, że baza graczy Mythic+ doświadcza spadków z tygodnia na tydzień, ilekroć głównym afiksem obecnym w lochach jest Tyrannical. Pochodzący z co najmniej Krainy Cienia, Tyraniczne tygodnie są średnio od 30 do 40 procent mniej rund Mythic+ niż tygodnie wzmocnione. Dane wykorzystane w tym konkretnym badaniu zostały prawdopodobnie naliczone z Łał strona ze statystykami Raider.io.

Poprzez Smocze stado, liczba biegów Mythic+ podczas każdego Tyranicznego tygodnia tego rozszerzenia była niższa niż liczba biegów ukończonych w poprzednim ufortyfikowanym tygodniu. Pomiędzy piątym a szóstym tygodniem dodatku ukończono o 33 procent mniej rund Mythic+, a gra odnotowała niemal idealnie zbalansowane 33 procent zwiększyć w następnym tygodniu, gdy Fortified powrócił do puli afiksów.

Najbardziej dramatyczny spadek między ufortyfikowanym a tyrańskim tygodniem tego rozszerzenia nastąpił między pierwszym a drugim tygodniem Smocze stado sezon pierwszy. W pierwszym tygodniu sezonu M+ wykonano ponad 3,2 miliona przebiegów, podczas gdy w następnym tygodniu po aktywacji Tyrannical wykonano tylko 1,8 miliona przebiegów. Pamiętaj jednak, że dane mogą być przeinaczone, biorąc pod uwagę, że duża liczba graczy wypróbowywała lochy Mythic+, podczas gdy byli oni nowi w rozszerzeniu w pierwszym tygodniu sezonu.

Czy Tyrannical jest o wiele trudniejszy niż Fortified?

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

W zależności od lochu, który prowadzisz, a także innych afiksów włączonych w biegu, Ufortyfikowany lub Tyraniczny może okazać się trudniejszym afiksem do zniesienia. W niektórych przypadkach, na przykład gdy Wzmocnienie i Ufortyfikowanie są łączone w dziewięciu przypadkach na dziesięć, będziesz mieć więcej problemów, gdy Tyraniczny jest podstawowym afiksem.

Radzenie sobie z ufortyfikowanymi, które zwiększają zdrowie i obrażenia śmieciowych mobów w lochach, jest znacznie łatwiejsze do opanowania. W zależności od siły moba, umiejętności rzucane przez wrogów niebędących bossami są tradycyjnie mniej uderzające niż te używane przez bossów. Wycieranie do bossa jest również znacznie bardziej karalne w biegach Mythic+, zwłaszcza po pociągnięciach, w których poświęcasz zasoby, takie jak Żądza Krwi, tylko po to, by wymazać spotkanie i stracić część swojego licznika czasu bez żadnych postępów. W PUG-ach takie doświadczenia mogą całkowicie rozwiązać grupę, prowadząc do punktów danych, które odzwierciedlają mniej ukończonych kamieni kluczowych podczas tyrańskich tygodni.

Powiązane: Wszystkie klasy z efektem Żądzy Krwi w World of Warcraft: Dragonflight

W Smocze stado, niektórzy bossowie, tacy jak Melidrussa Chillworn w Rubinowych Basenach Życia i Szalejąca Burza w Ofensywie Nokhud, mogą całkowicie zakończyć lub przerwać rundę Mythic+, a znaczenie tych walk z bossami jest większe tylko wtedy, gdy Tyrannical zwiększa ich HP o 30 procent. Niestety, te walki (i wiele innych) zwykle ograniczają się do sprawdzenia przepustowości na barkach uzdrowicieli i DPS. Jeśli bossowie nie umierają wystarczająco szybko, a paski zdrowia graczy nie są zawsze uzupełniane, jeden błąd może całkowicie zepsuć klucz.

ŁałRotacja lochów Mythic+ jest obecnie w środku tyranicznego tygodnia, z towarzyszącymi afiksami Złośliwy, Trzęsienie i Grzmot.


Ten artykuł zostanie zaktualizowany, gdy cotygodniowe cykle resetowania w przyszłym tygodniu i pula afiksów Mythic+ zostaną odświeżone. Oczekuje się, że trend polegający na tym, że więcej graczy ukończy lochy Mythic+ podczas ufortyfikowanych tygodni, utrzyma się w przyszłym tygodniu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63dc2485723a4337a595904eea759c8e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwows-mythic-players-are-sick-of-running-tyrannical-dungeons-and-theres-data-to-back-it-up&c=13898349789495659638&mkt=fr-fr