Gracze WoW mają teraz łatwy sposób na znalezienie najbardziej optymalnych lochów Mythic+ do przejścia


Wybór prawa Świat Warcrafta Uruchomienie lochu Mythic+ może być trudnym i czasochłonnym procesem. Biorąc pod uwagę różne czynniki, proces podejmowania decyzji może być przytłaczający. Ale strona internetowa stworzona przez członka społeczności ma na celu rozwiązanie tego problemu na dobre.

Wydany w 2022 r. serwis whatkeyshouldirun.com ma na celu pomóc graczom znaleźć najlepsze lochy do uruchomienia, aby uzyskać najwyższą możliwą ocenę za ukończony loch.

Po otwarciu strony gracze zostaną powitani prostym interfejsem wymagającym tylko kilku szczegółów. Aby korzystać z whatkeyshouldirun.com, fani muszą wybrać swój region i wprowadzić nazwę swojego królestwa oraz postaci, wybierając limit poziomu klucza. Kliknięcie „oblicz” uruchomi wyszukiwanie za pośrednictwem Raider.IO, a Wow Witryna postępów Mythic+ i Raid.

Gdy wyszukiwanie zostanie zakończone, Wow gracze otrzymają optymalny klucz do wypełnienia w ich wyjątkowych okolicznościach. Po uzyskaniu i uzupełnieniu kluczy konieczne będzie ponowne uruchomienie algorytmu, aby upewnić się, że ścieżka uzupełniania klucza pozostaje tak optymalna, jak to tylko możliwe.

Chociaż jest to proces, który gracze mogą wykonać samodzielnie, sprawdzając dostępne opcje w środku Wownic nie przebije łatwości zewnętrznego narzędzia, które automatycznie kończy proces.

Algorytm ten oszczędza czas graczy, zapewniając im maksymalne wykorzystanie sesji gry. Wow fani, którym brakuje czasu, prawie nigdy nie będą chcieli wędrować po świecie, planując następny ruch, chyba że są nowicjuszami w grze. W takim przypadku po raz pierwszy będzie wiele do odkrycia, które pokażą dziesięciolecia Wow magia, która sprawia, że ​​gracze wracają po więcej z każdym nowym rozszerzeniem.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6413c2d6b93e40ffbb2524ca4480e737&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwow-players-now-have-an-easy-way-to-find-out-their-most-optimal-mythic-dungeons-to-run&c=7824779640519063766&mkt=fr-fr