Gracze WoW Dragonflight dostrzegają na mapie świata odnowioną wersję klasycznego jajka wielkanocnego


Opublikowany: 2022-11-25T01:22:43

Zaktualizowano: 2022-11-25T01:22:55

Gracze WoW Dragonflight zauważyli dziwaczny szczegół, który wkradł się do gry wraz z najnowszym rozszerzeniem.

Dragonflight wprowadziło mnóstwo zmian do uniwersum World of Warcraft, które wszyscy znamy i kochamy, i chociaż jest kilka dużych zmian, które na nowo definiują grę, jest też mnóstwo drobnych, przeoczonych szczegółów, które również się w nim znalazły.

Ten głupi mały szczegół na mapie świata może nie wstrząsnąć podstawami gry, ale jest to interesujący i celowy wybór, który może nawiązywać do starego wewnętrznego żartu z wcześniejszych edycji gry.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Sekretne szczegóły WoW Dragonflight sprawiły, że gracze drapali się po głowach

Po nowej aktualizacji mapa świata Azeroth jest wyraźnie cofnięta, gdy postacie graczy wyjmują ją i badają.

Wystarczył jeden post na subreddicie World of Warcraft, aby społeczność umieściła go w centrum uwagi, aby zmiana została potwierdzona, a gracze zaczęli tworzyć własne teorie na temat sytuacji.

Te myśli wahały się od mózgów ludzi Azeroth różniących się od naszych, aż po projekt świata w stylu Tolkiena, w którym ziemie uważane za wschodnie znajdują się w rzeczywistości na górze mapy.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Istnieje jednak precedens, że mapa jest błędna. Przez większą część życia gry była trzymana do góry nogami, a wielu graczy uważa, że ​​​​to po prostu zespół grafików zakrada się w subtelnym nawiązaniu do tego małego dziwactwa.

Jeden z graczy bronił tej możliwości, zauważając, że w mediach powszechnym tropem jest trzymanie mapy lub książki do góry nogami w celu uzyskania efektu komediowego, co ma sens.

W końcu Blizzard ma zwyczaj wkradania się do swojej ukochanej gry wszelkiego rodzaju nawiązań do popkultury.Źródło : https://www.dexerto.com/gaming/wow-dragonflight-players-spot-revamped-version-of-a-classic-easter-egg-on-world-map-1995011/