Gracze WoW chcą tych starych lochów w rotacji Mythic+ sezonu 2


Chociaż przed nami wciąż Patch 10.0.7, Świat Warcrafta gracze są wypaleni i gotowi do gry Smocze stado sezon drugi, aby rozpocząć świeży grind w lochach Mythic+ i oceniane mecze PvP. Mając nadzieję, że Blizzard Entertainment urozmaici nadchodzącą rotację lochów Mythic+ starymi lochami, Wow gracze wymienili wszystkie stare lochy, które chcieliby zobaczyć w następnym sezonie.

6 marca jeden z graczy ułożył post na temat Wowsubreddit pyta społeczność, jakie lochy chcieliby zobaczyć w drugim sezonie, ponieważ sezon będzie zawierał cztery stare lochy i cztery Smocze stado lochy nie pojawiające się w tym sezonie.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, Wow gracze nie przegapią lochów z Legion I Bitwa o Azeroth. Zamiast tego chętnie by to zobaczyli Klasyczny lochy, takie jak Wailing Caverns, Stockade, Ragefire Chasm, Deadmines i Zul’Gurub, pojawiły się w drugim sezonie.

Poza tym społeczność byłaby szczęśliwa, widząc ikonę Gniew Króla Lisza lochy, takie jak Pit of Saron i Trial of the Champion, trafiają do puli Mythic+ w drugim sezonie.

Niestety, szansa na zobaczenie lochów klasycznych i ery WOTLK jako lochów Mythic+ jest niewielka. W rozmowie z mediami przed premierą Smocze stado, Wow reżyser Ion Hazzikostas wyjaśnił, że najstarsze lochy w rotacji Mythic+ będą pochodzić z Mgły Pandarii.

„Określiliśmy granicę Mgły Pandarii, jeśli chodzi o to, jak daleko wstecz będziemy szukać rotacyjnych lochów sezonowych Mythic+, po części dlatego, że projekt potyczek jest nieco bardziej nowoczesny. Nawet Mgły lochy zostały zaprojektowane z trybem wyzwań jako systemem i próbą czasową jako koncepcją oraz koncepcją wyższego poziomu trudności” – powiedział Ion.

Oprócz tego wszystkiego, przecieki z 10.0.7 PTR sugerują, że poza czterema pozostałymi Smocze stado lochach, następny sezon będzie zawierał Mogu’shan Palace, Maw of Souls, The Arcway i Skyreach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64072c7d5a12483682183f9c23728ad7&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwow-players-want-these-old-dungeons-in-season-2-mythic-rotation&c=8968391959009114041&mkt=fr-fr