Gracze WoW będą musieli ukończyć trudniejsze runy kluczowe Mythic+, aby uzyskać najlepsze łupy z Wielkiej Krypty w Dragonflight


Blizzard Entertainment przedstawił plany aktualizacji systemów Mythic+ w World of Warcraftnadchodząca ekspansja, Smocze stado.

W rozszerzeniu Mythic+ pojawią się poważne zmiany, w tym dodanie nowych poziomów dla Wielkiej Krypty, a także kolejny poziom ulepszeń, na które można wydawać Punkty Waleczności, między innymi, jak ujawnił Blizzard w aktualizacji deweloperskiej opublikowanej na stronie Wow forum wcześniej dzisiaj.

Od lat cotygodniowe nagrody Mityczne+ w Wielkiej Krypcie zawsze zwiększały się do maksymalnie +15. Gracze musieli tylko ukończyć klucz 15 poziomu, aby co tydzień zabezpieczyć ze swojego skarbca najlepszy możliwy sprzęt Mythic+. W Smocze stadojednak najwyższy poziom nagród zostanie zwiększony do +20, co będzie wymagało od graczy ukończenia kluczowego poziomu 20, aby mieć szansę na najlepszy dostępny sprzęt.

Na Smocze stadopoziom wyposażenia, który zdobędziesz w skarbcu za ukończenie klucza 20 poziomu, wyniesie 421. Dla porównania, jeśli zdobędziesz klucz drugiego poziomu w Smocze stadopo zresetowaniu w Wielkiej Krypcie będzie czekał na Ciebie element wyposażenia z poziomu 382.

„Aby być bardzo jasnym, nie oznacza to, że chcemy, aby Mythic+ był mniej satysfakcjonujący” – powiedział Blizzard. „To główny filar gry końcowej dla World of Warcraft a gracze, którzy chcą się na tym skupić, powinni mieć dostęp do konkurencyjnych nagród.

Dodatkowo, nowy poziom ulepszeń dla Punktów Waleczności został dodany w Smocze stado, dzięki czemu gracze mogą ulepszyć swój sprzęt Mythic+ do 13. rangi. Ten dodatkowy poziom będzie wymagał rankingu Mitycznego + 2400, aby odblokować i ulepszyć twój ekwipunek do poziomu przedmiotu 415, sześć poziomów poniżej ekwiwalentu ekwipunku, który otrzymasz w swoim Wielkim Skarbcu za ukończenie kluczowego poziomu 20.

Związane z: Nowy afiks Mythic+ już kradnie grzmoty w WoW Dragonflight

Blizzard poruszył również swoje plany utrzymania szeregu lochów w puli Mythic+, a także afiksów, których dotyczą, w rotacyjnym harmonogramie każdego sezonu.

„Wiele zabawy z Mythic+ wynika z tego, że widzisz, jak coraz lepiej grasz w lochy poprzez doświadczenie, ale możliwości uczenia się i doskonalenia stają się tym rzadsze, im dłużej loch pozostaje aktywny w puli” – powiedział Blizzard.

Aktualizacja dewelopera wspomniała również, że wrogowie w lochach Mythic+ będą skalować swoje zdrowie i obrażenia w tempie 10 procent zamiast ośmiu procent na poziom keystone w Smocze stado.

Te zmiany wejdą w życie, gdy Smocze stado startuje 28 listopada.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/wow-players-complete-more-difficult-mythic-keystones-best-great-vault-loot-dragonflight