Gracze WoW-a zmęczeni Sezonem Odkryć przechodzą na tryb Hardkor

Sezon Odkryć Fenomen Hardkoru: nowy trend roku 2024 w World of Warcraft

Zbliża się koniec pierwszej fazy Sezonu Odkryć, ale wielu graczy z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie Fazy Drugiej. Trendem pojawiającym się na początku 2024 r. jest Sezon Odkryć Hardkor, wyzwanie polegające na graniu w grę bez umierania. Ten specjalny tryb WoW Classic, w którym śmierć jest zabroniona, przyciągnął uwagę znanych graczy, takich jak Snutz, Mitch Jones i Xaryu.

Zasady Hardkorowego Sezonu Odkryć

Ostatecznym celem tego wyzwania jest gra bez umierania, ale obowiązują inne rygorystyczne zasady. W szczególności zabronione jest łączenie się w drużyny za wyjątkiem zdobycia określonych run, ukończenie jednego wyścigu na raid i loch, używanie wyłącznie przedmiotów profesji i przedmiotów znalezionych w świecie (z wyjątkiem nagród za questy), a także ogólnie wyłącznie połączenie sił w jednym przypadku. Aby wziąć udział w tym wyzwaniu, należy zagrać w Season of Discovery i mieć zainstalowany dodatek Hardkor na swoim komputerze.

Popularność Sezonu Odkryć Hardkor

Po premierze Season of Discovery 30 listopada 2023 r. tryb Hardkor w WoW Classic stracił popularność na rzecz nowej wersji gry oferującej nowe umiejętności, wydarzenia PvP i najazdy. Pomimo obecnego entuzjazmu dla Sezonu Odkryć Hardkorowego, prawdopodobne jest, że wielu graczy porzuci ten tryb zaraz po premierze drugiej fazy, zaplanowanej na zimę 2024 r., prawdopodobnie około lutego.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę w Sezonie Odkryć w trybie Hardkor, masz mnóstwo czasu na przygotowanie.

Źródło: www.bing.com