Gracze WoW-a wzywają Blizzarda, aby w Sezonie Odkryć obdarzył trochę miłością niewykorzystaną broń.

Społeczność niecierpliwych fanów

Społeczność World of Warcraft z niecierpliwością czeka na nadchodzący Sezon Odkryć i wyraziła w mediach społecznościowych swoje pragnienie, aby Blizzard zwrócił większą uwagę na pewne historycznie rzadko wykorzystywane typy broni.

Ten Sezon Odkryć wydaje się być próbą dewelopera, aby w końcu zaoferować graczom bardzo wyczekiwany tryb Classic+. Ten nowy tryb będzie zawierał ulepszoną wersję oryginalnego doświadczenia Vanilla, z możliwością eksploracji wcześniej niedokończonych obszarów.

Nowe możliwości i sprzęt

Dodatkowo gracze będą mieli nowe możliwości do odblokowania dzięki nowemu systemowi spalania run. Zmiany te utorowały także drogę nowemu wyposażeniu i broni, z których gracze mogą się cieszyć i rozwijać.

Chociaż wiele z tych elementów zostało już wyodrębnionych z danych, gracze będą mieli wiele do odkrycia po premierze gry.

Konkretne prośby graczy

Gracze zebrali się online, aby poprosić Blizzarda o zwrócenie szczególnej uwagi na dwa rzadko wykorzystywane typy broni w Sezonie Odkryć.

Chcą więcej halabard i pistoletów.

W poście na Reddicie użytkownik chciał przekonać dewelopera do dodania „dobrych halabard i pistoletów” do nadchodzącej oferty. Wielu szybko wyraziło swoje poparcie, sugerując dodanie większej liczby opcji, aby w pełni wykorzystać tę broń.

Inni podkreślali, że należy rozważyć ich wdrożenie, wykraczające poza samo zwiększenie ich ilości. Niektórzy nawet wpadli na pomysły na nową broń do rzucania.

Choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, jest duża szansa, że ​​tak się stanie. Blizzard zobowiązał się do dodania do gry większej liczby przedmiotów niż kiedykolwiek wcześniej, więc miejmy nadzieję, że zostało to rozszerzone na halabardy i broń boczną.

Źródło: www.dexerto.com