Gracze WoW-a proszą tylko o jedną rzecz w ramach Sezonu Odkryć

Gracze World of Warcraft domagają się powrotu Mistrzów Gry

Gracze World of Warcraft błagają Blizzarda o przywrócenie Mistrzów Gry (GM) na Sezon Odkryć. Ale nie chcą tylko mieć możliwości skontaktowania się z nimi za pośrednictwem biletów, chcą także widzieć, jak poruszają się po całym świecie, tak jak wcześniej. Premiera Sezonu Odkryć zaplanowana jest na 30 listopada. Chociaż Blizzard ujawnił nam już kilka rzeczy na temat nowej wersji WoW Classic, nadal pozostaje wiele niewiadomych. Jeden z graczy na Reddicie ma nadzieję, że Sezon Odkryć przywróci Mistrzów Gry, moderatorów gier, którzy podróżowali z innymi graczami i rozwiązywali problemy.

Nostalgia graczy

Wielu graczy WoW tęskni za starymi, dobrymi czasami, kiedy mogli losowo spotykać GMów w Azeroth. MG byli przyzwyczajeni do bezpośredniej interakcji z graczami, rozwiązywania problemów, teleportowania się (czasami z innymi graczami), a nawet siania spustoszenia w sposób niemożliwy dla innych. W pewnym sensie gracze WoW postrzegali GMów jako bogów ze względu na ich zdolność do manipulowania grą.Na niektórych prywatnych serwerach wciąż krążą GMowie i Blizzard nie powinien mieć trudności z ich sprowadzeniem z powrotem.

Gracze publikują historie o swoich spotkaniach z GMami. Wiele z tych historii przedstawia GMów jako hojnych dobroczyńców, którzy często dawali graczom specjalne prezenty i korzyści. Niestety, niektórzy gracze postrzegali to jako okazję do nieuczciwego wykorzystania GMów, co doprowadziło do oburzenia społeczności.

Zniknięcie GM

Po rozszerzeniu Wrath of the Lich King (2008) GMowie mieli ograniczone możliwości pomagania graczom. Nie były już widoczne w świecie gry, tracąc wiele ze swojego dawnego uroku.

Pomimo pragnień wielu graczy, aby GM powrócili do WoW, wydaje się mało prawdopodobne, aby Blizzard przywrócił im tyle przywilejów, jakie posiadali wcześniej z powodu nadużyć w przeszłości.

Źródło: www.bing.com