Gracze World of Warcraft zdezorientowani nową, 12-miesięczną subskrypcyjną nagrodą wierzchowca


World of Warcraft oferuje graczom dwunastomiesięczną nagrodę abonamentową za Smocze stado jak również Wrath of the Lich King Classic, a gracze nie są do końca pewni, co z tym zrobić. Choć nie w obecnym formacie, program nagród za subskrypcję dla World of Warcraft rozpoczął się na BlizzConie 2011, gdzie zaprezentowano przepustkę roczną dołączoną do kopii Diablo 3gwarantowany dostęp do Mgły Pandariis beta i nagrodzony wierzchowcem Szarża Tyraela dla graczy, którzy zasubskrybowali World of Warcraft przez cały rok.

GAMERANT WIDEO DNIA

Z biegiem lat Blizzard Entertainment zaczął stosować ten format w okresach suszy zawartości dodatku, oferując World of Warcraft graczy ekskluzywne wierzchowce i stroje do transmogryfikacji w zamian za zagwarantowanie subskrypcji na kolejne sześć miesięcy cyklu zawartości gry. Te oferty subskrypcji stały się na tyle częste, że wielu graczy zaczęło zauważać, a nawet krytykować to, co uważali za drapieżną praktykę biznesową.

POWIĄZANE:World Of Warcraft Mount został ujawniony jako nagroda Twitch Drop

Mimo sprzeciwu wydaje się, że program nagród okazał się finansowym sukcesem Blizzarda, ponieważ firma zaprezentowała nową ofertę subskrypcji dla Smocze stado oraz Wrath of the Lich King Classicoferując cztery wierzchowce i dwa zwierzaki dla graczy, którzy wykupili abonament World of Warcraft przez następne dwanaście miesięcy. Zmiana z sześciu na dwanaście miesięcy, a także oferowanie usługi w przeddzień Smocze stadowprawiło w osłupienie wielu graczy na Reddicie.

Nagrody wprowadzone w ramach tej dwunastomiesięcznej subskrypcji to: Telix the Stormhorn, chrząszcz o tematyce błyskawicy, który działa jako latający wierzchowiec; Gargantuański uchwyt naziemny Grrloc w kształcie każdego Warcraft ulubiony płaz kibica; wierzchowiec Nether-Gorged Greatwyrm z ostatniego sześciomiesięcznego programu subskrypcji; oraz nagrodę dla zwierzaka Księżycowego Nowego Roku, której Blizzard jeszcze nie ujawnił. Ponadto, Wrath of the Lich King Classic gracze otrzymają ekskluzywnego wierzchowca Gniejącego Szmaragdowego Smoka, Płomiennego Tabarda oraz innego zwierzaka Chińskiego Nowego Roku z wersji detalicznej.

To ważne by zauważyć że World of Warcraft gracze obecnie płacą za Krainy Cienia W ramach sześciomiesięcznego programu subskrypcji nie zostanie zwrócona różnica w pieniądzach, a opłata za nowy dwunastomiesięczny program zostanie naliczona natychmiast. Spowodowało to zamieszanie w społeczności i na szczęście wydaje się, że Blizzard Entertainment może to łatwo naprawić, oferując tym subskrybentom opcję „uaktualnienia” ich planu subskrypcji.

Chociaż zawsze będzie argument, że te wysokiej jakości World of Warcraft Wierzchowce powinny być nagrodami w grze, a nie zakupami w sklepie, ciekawy jest moment wprowadzenia dwunastomiesięcznej premii za subskrypcję mniej niż cztery tygodnie przed premierą nowego dodatku. Gracze już się martwią, że tak Krainy Cienia, Smocze stado będzie również miał długą przerwę w zawartości, zanim pojawi się pierwsza duża aktualizacja. Chociaż Ion Hazzikostas powiedział, że zawartość cyklicznie się zmienia Smocze stado byłoby lepiej obsługiwane, precedens wprowadzony w Krainy Cienia wciąż pozostaje.

World of Warcraft jest już dostępny na PC. Smocze stado startuje 28 listopada.

WIĘCEJ: World of Warcraft: Niektóre mniej znane zmiany, które pojawiły się wraz z przedpremierową aktualizacją DragonflightŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636304ad942b4be6bfefd4f3a1a73a02&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-12-month-subscription-mount-reward-confusion%2F&c=2831459451930495653&mkt=fr-fr