Gracze World of Warcraft zbanowani z powodu błędu w profesji krawieckiej


Nieoczekiwana fala banów uderza w graczy World of Warcraft: Dragonflight bez wyjaśnienia poza wspólnym korzystaniem z profesji krawieckiej.


Kilka Świat Warcrafta gracze nieoczekiwanie zostali ostatnio zbanowani na swoich kontach, najwyraźniej z powodu usterki związanej z profesją krawiectwa. The Świat Warcrafta kont, których dotyczył ten zakaz, uważa, że ​​była to zautomatyzowana odpowiedź z powodu użycia niezamierzonego exploita.


Późną nocą 13 grudnia fala zakazów uderzyła w kilka osób Świat Warcrafta rachunki bez wyraźnego wyjaśnienia. Chociaż wiele zakazów obowiązywało przez tydzień, niektóre z nich trwały nawet 30 dni.

GRACZOWY WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: WoW: Dragonflight Teases Patch 10.1 Zone

Chociaż wydawało się, że te zakazy nie mają rymu ani powodu, pojawił się wspólny wątek między kontami – wszystkie zbanowane Świat Warcrafta gracze mieli Tailoring Smocze stado. To sprawiło, że gracze uwierzyli, że zakazy dotyczyły Azureweave i Chronocloth. Te wysokiej klasy odczynniki Dragonflight Tailoring mają czasy odnowienia, aby uniemożliwić graczom ich nadużywanie. Jednak błąd powodował resetowanie tych czasów odnowienia z nietypowych zadań, takich jak wchodzenie do lochów lub dołączanie do grup. Uważa się, że zbanowani gracze nadużywali tej usterki, chociaż wielu prawdopodobnie zrobiło to nieświadomie, ponieważ czas odnowienia nie jest wyświetlany.

Na szczęście ta historia ma szczęśliwe zakończenie. Świat Warcrafta wydaje się uchylać niektóre z zakazów dotyczących Smocze stado zawód. Wielu graczy, którzy odkryli, że ich konta zostały zbanowane, odzyskało już dostęp do swoich postaci. Chociaż gracze, którym można udowodnić, że celowo nadużyli exploita Tailoring, mogą zachować swoje bany, większość prawdopodobnie zostanie wkrótce zniesiona, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

Gracze są zadowoleni Świat Warcrafta znosi zakazy, ale są sfrustrowani, że incydent w ogóle się wydarzył. Z jednej strony to dobrze Świat Warcrafta posiada systemy zapobiegające wykorzystywaniu exploitów w grze przez ludzi. Z drugiej strony, gracze są, co zrozumiałe, sfrustrowani, kiedy World of Warcraft usterki powodują, że wpadają w kłopoty, zwłaszcza jeśli nie wiedzieli, że łamią Warunki korzystania z usługi. Wielu graczy myśli Świat Warcrafta powinien pójść o krok dalej i dać zainteresowanym graczom trochę wolnego czasu na grę, aby zrekompensować pomyłkę.

World of Warcraft: Dragonflight premiera nastąpiła szybciej, niż większość graczy się spodziewała, co skłoniło wielu graczy do zastanowienia się, czy rozszerzenie będzie gotowe. Podczas gdy większość rozszerzenia wydaje się solidna, Świat Warcrafta gracze odkryli pewne problemy, głównie związane z zupełnie nową profesją i przeróbkami interfejsu użytkownika Smocze stado. Ufnie Świat Warcrafta może naprawić usterki, które nadal występują Smocze stado aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World Of Warcraft Classic: 6 najlepszych rzeczy związanych z byciem krawcemŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639aa30919214dbfaf72ae1d05d24cf1&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-tailor-profession-glitch-bans%2F&c=3906011571507912164&mkt=fr-fr