Gracze World of Warcraft rozczarowani nową rasą aliantów w The War Within

Gracze WoW-a nie są pod wrażeniem nowej sprzymierzonej rasy – Underground Dwarves – która dołączy do gry wraz z premierą rozszerzenia The War Within.

Nowe rozszerzenie z wieloma nowymi funkcjami

Na BlizzConie 2023 Blizzard przedstawił wszystkie informacje dotyczące Diablo, WoW, Overwatch i wielu innych. Fani World of Warcraft są szczególnie zainteresowani tym, co zaplanowano na MMO, zwłaszcza dzięki oficjalnemu ujawnieniu The War Within.

To rozszerzenie wprowadzi zupełnie nową historię, subkontynent Khaz Algar, nowe lochy i inną sprzymierzoną rasę zwaną Podziemnymi Krasnoludami. To właśnie ten ostatni budzi najmniejsze zainteresowanie fanów.

Mieszane reakcje fanów WoW

Ogłaszając rozszerzenie War Within, twórcy Blizzard potwierdzili, że Underground Dwarves będą ostatnią grywalną rasą. Chociaż mają wiele podobieństw z Krasnoludami Ciemnego Żelaza, gracze byli pewni, że Podziemne Krasnoludy skorzystają z licznych opcji dostosowywania.

Jednak niektórzy członkowie społeczności nie są pod wrażeniem. Na Reddicie użytkownik MiffedMist rozpoczął debatę, pytając fanów World of Warcraft, co myślą o nowej rasie, na co wielu graczy zareagowało obojętnością lub rozczarowaniem.

Jeden z komentarzy, który otrzymał ponad 1000 głosów pozytywnych, mówi: „Dodanie większej liczby krasnoludów jako rasy sprzymierzonej oznacza dla mnie, że nie dodadzą nowych ras sprzymierzonych. Inny użytkownik zgadza się i mówi: „Tak, to powinno być po prostu dostosowanie dla istniejących krasnoludów”. »

Kolejna osoba poruszyła także pomysł personalizacji. „Więcej krasnoludów, którymi nigdy nie zagram”. Nie jestem pod wrażeniem. Myślę, że to fajne, że je dodają i czynią z nich część historii, ale oni są tacy… leniwi? Więcej opcji dostosowywania istniejących ras byłoby lepszych niż trzecia zmiana istniejącej rasy. »

Inna osoba stwierdziła, że ​​nie rozumie, dlaczego rasy karłowate cieszą się tak dużym zainteresowaniem. „Mam wrażenie, że krasnoludy nie są na tyle popularne, aby uzasadniać trzecią odmianę. »

Fan, który plasuje się gdzieś pomiędzy, powiedział: „Chociaż uważam, że Krasnoludy z Podziemia są dobre, myślę, że Vrykulowie byliby lepszym wyborem, aby utrzymać motyw wyścigu Kuźni-Tytanów”. »

Nawet „zagorzali fani krasnoludów” chcą czegoś innego dla rasy aliantów w rozszerzeniu WoW War Within. W jednym z komentarzy napisano: „Jestem bardzo podekscytowany występem Underground Dwarves, ale czy naprawdę ich potrzebowaliśmy? »

Ale kto wie? Do czasu premiery The War Within opinie mogą się zmienić. To nowe rozszerzenie nie powinno pojawić się przed końcem 2024 r.

Źródło: www.bing.com