Gracze World of Warcraft rozczarowani nową rasą aliantów w The War Within

Gracze WoW-a nie są pod wrażeniem nowej sprzymierzonej rasy – Krasnoludów Ziemi – którzy dołączą do gry wraz z premierą rozszerzenia War Within.

BlizzCon 2023: Nowości dotyczące Diablo, WoW, Overwatch i nie tylko

Blizzard omówił wszystkie aspekty na BlizzConie 2023, dzieląc się nowościami dotyczącymi Diablo, WoW, Overwatch i nie tylko.

Zwłaszcza fani World of Warcraft odzyskali zainteresowanie tym, co nadejdzie w grze MMO, częściowo dzięki oficjalnemu ujawnieniu The War Within.

Fani WoW-a nie są zachwyceni nowym Allied Race w The War Within

Ogłaszając dodatek War Within, deweloperzy Blizzard potwierdzili, że nową grywalną rasą będą Earth Dwarves. Chociaż mają wiele wspólnego z Krasnoludami Ciemnego Żelaza, gracze byli pewni, że Krasnoludy Ziemskie zaoferują solidne opcje dostosowywania.

Jednak niektórzy członkowie społeczności nie byli pod wrażeniem. Użytkownik Reddita występujący pod pseudonimem MiffedMist założył wątek, w którym pyta fanów World of Warcraft, co myślą o nowej rasie, na co wielu zareagowało obojętnością lub rozczarowaniem.

Jeden z komentarzy, który zebrał ponad 1000 głosów, brzmiał: „Dodanie większej liczby krasnoludów jako rasy sprzymierzonej oznacza dla mnie, że nie zostaną dodane nowe rasy sprzymierzone. Inny użytkownik zgadza się i mówi: „Tak, to powinno być po prostu dostosowanie dla istniejących krasnoludów”. »

Kolejna osoba poruszyła także pomysł personalizacji. „Nigdy więcej nie będę grać krasnoludami”. Nie jestem pod wrażeniem. Myślę, że to fajne, że je dodali i uczynili częścią historii, ale wydają się takie… leniwe? Więcej opcji dostosowywania istniejących ras byłoby lepszych niż trzecia zmiana istniejącej rasy. »

Inna osoba stwierdziła, że ​​nie rozumie, dlaczego rasy karłowate cieszą się tak dużym zainteresowaniem. „Mam wrażenie, że krasnoludy nie są na tyle popularne, aby uzasadniać trzecią odmianę. »

Jeden z fanów, który zdaje się mieć mieszane zdanie, pisze: „Chociaż zgadzam się z Ziemskimi Krasnoludami, myślę, że Vrykul byłby lepszym wyborem, aby utrzymać temat ras zrodzonych z Tytanów. »

Nawet „zagorzali fani krasnoludów” oczekują czegoś innego od rasy aliantów w War Within WoW. W jednym z komentarzy można przeczytać: „Jestem bardzo podekscytowany pojawieniem się Ziemskich Krasnoludów, ale czy naprawdę ich potrzebowaliśmy? »

Ale kto wie? Zanim The War Within wreszcie ujrzy światło dzienne, opinie mogą się zmienić. Oczekuje się, że nowy dodatek nie zostanie wydany wcześniej niż pod koniec 2024 roku.

Źródło: www.dexerto.com