Gracze World of Warcraft odkrywają niespodziewany zwiastun The War Within

World of Warcraft: wskazówki dotyczące kolejnego rozszerzenia podczas specjalnego zadania

Fani gry World of Warcraft odkryli w grze intrygujące dialogi, które sugerują wydanie kolejnego dodatku, The War Within. Gracze odkryli te sekrety, wyposażając określoną broń i rozmawiając z NPC znajdującym się w Silithus.

W listopadzie World of Warcraft podarowało graczom M’thorus, Dagger of Grand Design, Taesavir, Sword of Grand Design i Voidsong, Staff of the Preacher, jako część kolekcji kosmetycznej zwanej Cache of Cosmic Weapons. Po ogłoszeniu gry The War Within na BlizzConie, World of Warcraft dodało do arsenału Gorridara, Darkblade of the Sunderer i Seetheras, Broadsword of the Sunderer.

Gracze odkryli specjalny dialog odblokowany poprzez przyniesienie tej broni konkretnemu NPC. Wywołało to spekulacje na temat motywacji działań Sargerasa, dyrektywy Tytanów i planów antagonisty Xal’atatha w The War Within.

Ujawniono plan rozbudowy

Zbliżając się do tego samego NPC z Pieśnią Pustki, mnich-pustelnik rozpoznaje i identyfikuje obiekt jako artefakt Czarnego Imperium. Oznacza to, że Kaznodzieja dzierżył laskę, aby coś osiągnąć, chociaż „niewidzialna obecność” upomina NPC, zanim to ujawni, co sugeruje, że Xal’atath, główny antagonista z World of Warcraft: The War Within, mógł mieć zatrzymał go.

Podekscytowanie graczy

Nie trzeba dodawać, że fani byli zachwyceni odkryciem tego wielkanocnego jajka. Te nowe, ukryte fragmenty wiedzy tylko podsyciły spekulacje na temat tego, dlaczego Sargeras uderzył Silithusa swoim ostrzem, jakie są prawdziwe wytyczne Tytanów i co planuje Xal’atath w Wewnętrznej Wojnie. Dodatkowo Mnich Pustelnik nie jest nowym NPC i jest w grze od Battle for Azeroth, więc jest duża szansa, że ​​ten sekret jest obecny w World of Warcraft od czasu dodania broni w listopadzie, dając graczom możliwość poczucie, że w Azeroth wciąż są niespodzianki do odkrycia.

To nie jedyna pisanka w World of Warcraft, do której ostatnio przyczynił się Xal’atath. W Sezonie Odkryć WoW Classic sylwetka cienia, która prawie na pewno jest Kaznodzieją, pojawia się graczom uczącym się, jak wytwarzać potężne, epickie przedmioty na bieżącym poziomie. Wygląda na to, że cokolwiek Xal’atath zmierzy się w The War Within, może mieć jeszcze większe reperkusje, niż oczekiwali gracze.

Źródło: gamerant.com