Gracze World of Warcraft mogą oswajać unikalne zwierzaki w Dragonflight dzięki profesji skórowania


Nie jest tajemnicą, że World of Warcraft: Dragonflight zawiera triumfalny powrót do położenia większego nacisku na profesję gracza, ale jest też nowo odkryty sposób, w jaki Skinning wchodzi w interakcję z Łowcami i ich zwierzętami domowymi, o którym ludzie powinni wiedzieć. Chociaż trudno jest dokładnie określić, kiedy pojawiają się zawody Świat Warcrafta gdyby ich moc zmniejszyła się, prawdziwe może być nazwanie tego procesu upadkiem wielu ekspansji, którego kulminacją był stan rozdarcia widziany w Krainy Cienia.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Śledząc opinie graczy, Smocze stado obraca się w innym kierunku. Smocze Wyspy są pełne ukrytych mistrzów profesji, dzięki czemu gracze mogą zdobywać punkty wiedzy i charakter rzemieślnika w zamian za ich odnalezienie. Jeśli koncepcje wydają się mylące, to dlatego, że są częścią nowego Smocze stado przegląd zawodu, który ma na celu przywrócenie i unowocześnienie tożsamości każdego Świat Warcrafta zawód miał. Pożyczając od kilku mechaników Final Fantasy 14system profesji, Świat Warcrafta zawiera teraz poziomy trudności rzemieślniczych i dedykowany sprzęt rzemieślniczy.

Oprócz tych zmian profesje takie jak Skinning łączą się z Świat Warcrafta klas na wiele ekscytujących sposobów – a w przypadku skórowania wydaje się, że chodzi o danie graczom szansy na oswojenie ekskluzywnych zwierzaków Łowców. Odkrycia tego dokonał odpowiednio nazwany Beastmaster Val, który podzielił się swoim odkryciem na Twitterze na słynnym kanale Petopia, który obejmuje wszystkie Świat Warcrafta Zwierzęta myśliwskie. Chociaż nie wiadomo, czy istnieje więcej ekskluzywnych zwierzaków do zdobycia przez graczy, ostatecznie potwierdzono, że Purple Ice Bear i Green Ice Bear można oswoić.

Jak wyjaśniła Petopia, Łowcy muszą mieć Skórowanie, aby w ogóle spróbować procesu oswajania, choć wydaje się to sprzeczne z intuicją. Aby odblokować niezbędne składniki, Świat Warcrafta gracze będą musieli opanować drzewko talentów Bait Crafter, co pozwoli im stworzyć nieuchwytną przynętę stworów. Ten przedmiot pozwala Skinnerom przyciągać nieuchwytne, rzadkie, a nawet elitarne potwory – przy czym lodowe niedźwiedzie są typem nieuchwytnym.

Należy pamiętać, że nieuchwytna przynęta na stworzenia ma dwunastogodzinny czas odnowienia, chociaż można go skrócić, odzierając inne stworzenia ze skóry (skrócenie o 10 minut na próbę). Z przynętą w ręku, Świat Warcrafta gracze powinni udać się do jednej z odkrytych stref na Smoczych Wyspach i odłożyć przynętę. Biorąc pod uwagę, że nieuchwytne moby nie są wyłączne dla stref, wybór miejsca hodowli niedźwiedzi nie wydaje się mieć znaczenia.

Po zastawieniu pułapki gracze otrzymają komunikat „Słyszysz w pobliżu szelest…”, któremu towarzyszy nieuchwytne stworzenie pojawiające się w pobliżu. Nawet jeśli pojawi się lodowy niedźwiedź, niekoniecznie musi to być jeden z jego rzadkich kolorów, dlatego zaleca się dużo cierpliwości Świat Warcrafta Łowcy, którzy chcą oswoić te ekskluzywne skórki. Chociaż dotyczy to wyłącznie skórowania, potwierdzono, że granie w drużynę ze skinnerem pozwoli łowcom okiełznać nieuchwytne stworzenia, pod warunkiem, że mają one poziom 70.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.Źródło : https://www.gamergirlsradio.com/world-of-warcraft-players-can-tame-unique-pets-in-dragonflight-with-skinning-profession/