Gracze World of Warcraft mają obsesję na punkcie nowej funkcji Dragonriding w Dragonflight


Najlepsza rzecz od czasu wyczarowania chleba, funkcja Dragonriding w Dragonflight okazuje się być ogromnym hitem wśród graczy World of Warcraft.


World of Warcraft: Dragonflight wpadł w chaos, który przystoi a Świat Warcrafta rozszerzenie, a jeśli jest jedna funkcja, na punkcie której gracze wydają się mieć obsesję, to jest to Dragonriding. Odkąd Płonąca Krucjata wprowadzili latające wierzchowce do gry, nieodwracalnie zmienili sposób, w jaki zaprojektowano zawartość zewnętrzną Świat Warcrafta. Na przykład, Gniew Króla Lisza miał strefy dostępne wyłącznie dzięki posiadaniu lotów w niskich temperaturach i Władcy Draenoru próbował zablokować latanie za łatką rozszerzenia i postępem zawartości.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Smocze stado, z drugiej strony – zgodnie z nazwą – nie tylko obejmuje latające wierzchowce, ale przekształca je poprzez Dragonriding w znacznie bardziej wciągające i dynamiczne doświadczenie. Nie jest przesadą stwierdzenie, że wielu graczy uważa to za najlepszą cechę Świat Warcrafta realizowany od ponad dekady. Jest szczery i czysty w swoim projekcie, a jego istnienie nie ma wielkiego planu. To po prostu zabawa. Pochodzące z rozdętej „rozbudowy systemów”, która była Krainy Cienia, Smocze stado jest odświeżająco proste w porównaniu.

POWIĄZANE:Ujawniono wszystkie przerywniki filmowe z gry World of Warcraft: Dragonflight

Świat Warcrafta gracze publikują swoje wrażenia we wszystkich mediach społecznościowych, a schemat myślowy, który towarzyszy ich podekscytowaniu, głośno się wyłania: jazda na smokach sprawia, że ​​latanie jest dziedzictwem Świat Warcrafta przestarzały. Po powrocie ze Smoczych Wysp i znalezieniu się w starych strefach Azeroth, gracze uważają to doświadczenie za bardzo nijakie w porównaniu.

Film proroczo opublikowany przez Rigmana na oficjalnej stronie Świat Warcrafta subreddit jest dziś nie mniej prawdziwy niż siedem miesięcy temu, a gracze mają nadzieję, że mechanika Dragonriding przedostanie się do reszty gry, ścieżka naprzód wydaje się jasna. Blizzard Entertainment będzie musiał znaleźć sposób na zaimplementowanie Dragonridingu we wszystkich dziedzinach. Tak jak The Burning Crusade otworzyło puszkę Pandory, wprowadzając latające wierzchowce, tak też się stało Smocze stado nieodwołalnie zmienić grę dzięki Dragonridingowi. Nie ma odwrotu – żadnego Świat Warcrafta ekspansja, która nastąpi później, będzie musiała budować swoje strefy z myślą o Dragonridingu.

Aby jak najlepiej wykorzystać Smoczą Jazdę na Smoczych Wyspach, Świat Warcrafta gracze będą musieli zebrać wszystkie czterdzieści osiem glifów rozsianych po strefach – przy czym każda strefa ma dwanaście glifów do znalezienia. Na szczęście dla nich społeczność jest pełna poradników, jak tego dokonać, a dla prawdziwych elit pokonanie Raszageth w Vault of the Incarnates na mitycznym poziomie trudności nagrodzi ich skórką Dragonrider na jej podobieństwo.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ:WoW Dragonflight: wszystkie lokalizacje smoczych glifówŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6386dc79fe31403eb465258bcea69d92&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-players-obsessed-dragonriding-dragonflight%2F&c=7685622812714794573&mkt=fr-fr