Gracze World of Warcraft Classic czekają w całodniowych kolejkach do gry


Jak bardzo jesteś zdeterminowany, aby grać w World of Warcraft w tej chwili? Wygląda na to, że serwery wyświetlają długie kolejki, gdzie gracze znajdują pomysłowe sposoby na włączenie się do akcji. Najwyraźniej najlepszą strategią jest wejście do gry rano, poruszanie się od czasu do czasu i rozpoczęcie gry, gdy serwer wpuści Cię do wieczora.

To opóźnienie powoduje problemy z włączonym klasycznym World of Warcraft dwa główne serwery. Pierwszy z nich pochodzi z 2019 roku, który jest oryginalnym, który pozostał mniej więcej niezmieniony od czasu premiery. Drugi serwer WoW jest nowszy ze świeżymi danymi, co jest lepsze dla nowicjuszy.

Gracze World of Warcraft Classic czekają w całodniowych kolejkach do gry

Jak więc gracze World of Warcraft radzą sobie z problemem kolejki? W niektóre dni w kolejce jest ponad 14 000 graczy, jest to wyzwanie, które zadziwia umysł. Rozwiązanie: rozpocznij grę rano i poczekaj do wieczora, aby rozpocząć grę.

Oczywiście ta strategia działa tylko wtedy, gdy jesteś bezrobotny lub pracujesz w domu. Problem polega na tym, że musisz cały czas ruszać swoją postacią, aby nie zostać wyrzuconym z serwera. Ci gracze mają o wiele więcej cierpliwości niż ja, który wylogował się dziesięć minut po oczekiwaniu, aż serwery Elder Scrolls Online mnie wpuszczą.

Gracze World of Warcraft Classic czekają w całodniowych kolejkach do gry

Przynajmniej gracze dobrze się bawią, żartując na ten temat w wątku Classic WoW Reddit.

W innych ostatnich wiadomościach Blizzard zwolnił około 100 pracowników, gdy anulowali World of Warcraft mobile. Jednak nie wierzę, że to jest przyczyną ogromnych kolejek, ponieważ to inny projekt.

Myślę, że ma to więcej wspólnego z nowym systemem równoważenia, w którym łączysz się tylko z serwerami, na których jest wystarczająca liczba członków we frakcjach. Aby zapewnić równość między frakcjami, musisz poczekać, aż serwer będzie miał wystarczającą liczbę członków. Na razie Blizzard nie wskazał, czy ma rozwiązanie na długi czas oczekiwania.Źródło : https://world-of-warcraft.en.softonic.com/articles/world-of-warcraft-classic-long-queues