Gracze Dragonflight w WoW zgadzają się co do najnudniejszej części lochów Mythic+ z sezonu 3

Sezon trzeci World of Warcraft Dragonflight Expedition

Nadszedł trzeci sezon Ekspedycji Dragonflight w World of Warcraft, a wraz z nim cała pula Mythic+ została odnowiona. W tym sezonie prawie wszystkie lochy w puli pochodzą z poprzedniego rozszerzenia, z wyjątkiem dwóch lochów z Dragonflight. Mając to na uwadze, będzie kilka trudnych sekcji, które niektórzy gracze uznają za przestarzałe i frustrujące.

Jeden z problemów występuje w Throne of the Tides, lochu z wydanego w 2010 roku rozszerzenia Cataclysm. Tuż przed ostatnim bossem tego lochu pojawia się „fala” potworów, które należy pokonać i które niewątpliwie utrudnią ci bieg Mythic+, jeśli nie jesteś przygotowany.

Sekcje Rękawic w Lochach Mythic+

Od czasu do czasu w lochach Mythic+ pojawiają się sekcje zwane „rękawicami”. W tych częściach lochów prawie zawsze pojawiają się potwory, które stale się pojawiają, nie dając ci wytchnienia, dopóki nie przejdziesz przez sekcję lochów lub nie pokonasz bossa na końcu rękawicy. Jedną z tych rękawic znajdziesz w Black Rook Hold, tuż przed trzecim bossem instancji, Smasphite the Hateful. W tej rękawicy znajduje się grad nietoperzy i Fel Guards, z których wszyscy muszą zostać pokonani masowo, aby przejść do walki z bossem.

Jednak rękawica na końcu Throne of Tides jest w porównaniu stosunkowo trudniejsza (i znacznie nudniejsza). Tuż przed ostatnim pomieszczeniem lochu znajduje się rękawica zawierająca niekończące się fale spaczonych żywiołaków wody. Ta rękawica jest niezwykle trudna ze względu na moby Gilgoblinów, które należy ogłuszyć i przerwać, ale także ze względu na Skażonych Strażników – gigantyczne, poplamione atramentem żywiołaki wody, które nieustannie pulsują zadając obrażenia obszarowe, gdy rzucają umiejętność zwaną „Pęcznieniem”. Stanowi to poważne wyzwanie w zakresie opieki i przetrwania.

Wskazówki dotyczące pokonania Rękawicy Tronu Przypływów

Najlepszym sposobem na przeciwstawienie się tej umiejętności o dużym uderzeniu jest skupienie się wyłącznie na obrażeniach zadawanych pojedynczym celom Skażonym Strażnikom. Używając umiejętności obszarowych do eliminowania wrogów z niestabilnym zepsuciem w pobliżu wartowników, dasz strażnikom wzmocnienie, które zwiększy obrażenia Swell. Najprostszym rozwiązaniem jest zadawanie obrażeń Skażonym Strażnikom tylko jednemu celowi, co ułatwi życie Twojemu uzdrowicielowi.

W przyszłym tygodniu afiksy Mythic+ przejdą do tygodnia tyranicznego, co powinno sprawić, że rozprawienie się ze Skażonymi Strażnikami powinno być nieco łatwiejsze.

Źródło: www.bing.com