Gracz WoW osiąga imponujący kamień milowy po zakupach


Maksymalizacja Renown z Iskaarą Tuskarrem jest trudnym i czasochłonnym zadaniem dla prawie wszystkich Świat Warcrafta gracze, którzy chcą zdobyć rzadkie przepisy Renown lub transmogi Tuskarr. Ponieważ prawie cała społeczność ma jeszcze długą drogę do przebycia, zanim dołączy do rodziny Iskaara Tuskarr, to Wow gracz znalazł szybki i skuteczny sposób na maksymalizację Rozgłosu z tą ukochaną frakcją.

Zarabianie dużej ilości złota w profesjach Zielarstwo i Górnictwo, a Wow gracz na Reddicie wydał około dwóch milionów złota na kupno makreli łuskowatej, a następnie zamienił wszystkie te ryby NPC w pobliżu Fishing Holes w Waking Shores i Ohn’ahran Plains, aby zmaksymalizować Renown z Iskaarą Tuskarr.

To długie i żmudne zadanie początkowo zapewniało graczowi 100 punktów reputacji za pierwsze oddanie i pięć punktów reputacji za każde kolejne 20 makreli łuskowatych. Chociaż może się to wydawać łatwym sposobem, ten gracz wciąż musiał oddać NPC każdą partię ryb, przy czym ostatnia liczył 28 860 ryb.

Ponieważ reputacja u frakcji Iskaara Tuskarr jest obecnie najwolniejszą reputacją, jaką można farmić Smocze stado, ten gracz uzyskał przewagę dzięki rzadkim przepisom frakcji. Według spekulacji Reddit jest to opłacalna inwestycja, która może przynieść świetne zyski. W rzeczywistości społeczność spekuluje na ten temat Wow gracz mógł teraz zarobić do 10 milionów złota za tworzenie tych rzadkich przepisów dla społeczności rajdowej.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a0527b9da0410f926b5120ab7b91bc&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwow-player-reaches-impressive-milestone-shopping-spree&c=6152164100136169638&mkt=fr-fr