Gracz WoW odkrywa najszybszą ścieżkę zdobywania poziomów w Dragonflight


Świat Warcrafta społeczność ma różne kształty i rozmiary. Podczas gdy niektórzy gracze czerpią przyjemność z powolnego zdobywania poziomów i zaliczania wszystkich zadań i osiągnięć po drodze, inni po prostu chcą przyspieszyć przez strefy poziomów i jak najszybciej rozpocząć szlifowanie zawartości gry końcowej. Ostatnio A Wow gracz odkrył najszybszą drogę zdobywania poziomów w Smocze stado.

Dzieląc się wczorajszymi odkryciami na Reddit, The Wow gracz odkrył i dopracował najszybszą drogę do zdobywania poziomów Smocze stado. Ukończenie trasy zajmuje godzinę i 49 minut, ale jeśli chcesz przejść przez poziomy od 60 do 70, musisz uważnie śledzić przewodnik.

Ogólna idea polega na tym, aby zawsze wypełniać dodatkowe cele w okolicy, ponieważ nagradzają one najwięcej doświadczenia. Poza tym zawsze plądruj skrzynie ze skarbami, które otwierają się za pomocą „koła” zamiast dłoni. I będziesz musiał użyć tanich materiałów rzemieślniczych, aby pominąć poziomy od 68 do 70.

Trasa rozpoczyna się w Waking Shores, gdzie wykonasz pierwsze trzy zadania główne i dwa cele dodatkowe. Następnie pojedziesz swoim smokiem do Valdrakken i rozpoczniesz główną kampanię od Alextrazy oraz wykonasz dwa główne zadania kampanii. Po ukończeniu tego i kilku zadań pobocznych będziesz na przemian przechodzić między zadaniami pobocznymi a główną kampanią w strefie. Następnie skupisz się na wykonywaniu zadań na Równinach Ohn’ahran, zwłaszcza na zadaniach pobocznych. Awansowanie w Azure Span zakończysz głównie wypełniając cele kampanii i dodatkowe cele.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638dc8a43f294a6f92f830285d3b343c&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwow-player-discovers-the-fastest-leveling-route-in-dragonflight&c=4820931929929871481&mkt=fr-fr