Gracz World of Warcraft zwraca uwagę na interesujący sposób, w jaki Dragonflight różni się od innych niedawnych rozszerzeń


Gracz World of Warcraft zdaje sobie sprawę, że Dragonflight to pierwsze rozszerzenie od prawie 10 lat, które nie ma jednej szczególnie dzielącej go cechy.


A Świat Warcrafta gracz właśnie się zorientował Smocze stado różni się od poprzednich ekspansji w jeden mały, ale głęboki sposób. Wykluczając szczególnie dzielącą funkcję z ostatnich rozszerzeń, World of Warcraft: Dragonflight złamał blisko 10-letnią tradycję.


Tabela poleceń została po raz pierwszy wprowadzona w Władcy Draenoru jako część funkcji Garnizon. Od tego czasu powracał w jakiś sposób w każdym rozszerzeniu, w którym pojawiły się Sale Zakonu Legionfront wojenny w Bitwa o Azerothi Przymierza w Krainy Cienia. Jednakże, Świat Warcrafta fan i Redditor ScorpHunter to zauważyli Smocze stado nie ma odpowiednika w tabeli poleceń.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANY: Niezatytułowana lista książek World of Warcraft pojawia się na Amazon

Nie było to oczywiście dla nikogo zaskoczeniem; wkrótce potem ogłoszono brak tabeli poleceń Smocze stado uruchomiona. To powiedziawszy, z Świat Warcrafta Aktualizacja 10.0.5 tuż za rogiem, gracze zaczynają kończyć wiele swoich codziennych i cotygodniowych zadań Smocze stado. To sprawiło, że gracze tacy jak ScorpHunter zdali sobie sprawę, że nie muszą logować się codziennie tylko po to, aby sprawdzić swoją tabelę poleceń, jak to miało miejsce w przypadku ostatnich czterech pakietów rozszerzeń.

Brak Tabeli Komend w Smocze stado wskazuje na nową erę Świat Warcrafta. W kilku wywiadach i wystąpieniach m.in. World of Warcraft zespół programistów omówił projektowanie wiecznie zielonych systemów, które można przenieść do przyszłych rozszerzeń. Podczas gdy Tabela poleceń była przykładem systemu Świat Warcrafta utrzymywał się w przeszłości, był podziałem wśród graczy.

Bardzo Świat Warcrafta gracze nie są zdenerwowani, gdy patrzą, jak odchodzi Tabela dowodzenia. Podczas gdy niektórym graczom podobała się tabela dowodzenia w pierwszych kilku rozszerzeniach, nawet w Władcy Draenoru wersja miała wycięte funkcje, zanim została opublikowana. Za pomocą Bitwa o Azerothwiększość graczy miała dość tabeli dowodzenia i uważała ją za coś więcej niż przykry obowiązek.

Z drugiej strony, niektórzy gracze są smutni, widząc, jak odchodzi Tabela Dowodzenia. Ta funkcja stała się w dużej mierze opcjonalna, zwłaszcza do czasu Krainy Cienia, a konfiguracja rzadko zajmowała więcej niż kilka sekund każdego dnia. Gracze ci wspominali, jak wykorzystywali swoje Tabele dowodzenia do zbierania złota wystarczającego na opłacenie miesięcznego abonamentu lub sfinansowanie transmogu i obsesji na punkcie wierzchowców. technicznie, Świat Warcrafta może w przyszłości przywrócić Tablicę Dowodzenia. Jeśli to robi, Świat Warcrafta będzie musiał go starannie zaprojektować lub zaryzykować przywołanie złych wspomnień z najgorszych części WoW’y historia.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft: Porównanie wszystkich różnych miast z rozszerzeniamiŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c760effa7c4ae6970a8068d49b4eb7&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-no-war-table-command-missions%2F&c=17960794284367685442&mkt=fr-fr