Gracz World of Warcraft osiąga maksymalny poziom bez opuszczania statku kosmicznego Exile


Jeden World of Warcraft robi coś nie do pomyślenia i osiąga limit poziomu Dragonflight bez opuszczania statku szkoleniowego z Exile’s Reach.


A Świat Warcrafta gracz osiągnął maksymalny poziom bez opuszczania startowego statku w Exile’s Reach. Ten zadziwiający wyczyn jest jednym z najbardziej imponujących Świat Warcrafta eksperymentów poziomowania w długiej historii gry.


Świat Warcrafta fan i Redditor Cheatcho jest mózgiem tego konkretnego projektu. Byli w stanie osiągnąć poziom 70 na swoim szamanie pandarenskim bez opuszczania statku szkoleniowego, na którym gracze odradzali się na początku Exile’s Reach — nowej strefy startowej wprowadzonej w Shadowlands. Jednak statek nie ma żadnych wrogów, węzłów zbierania ani innych źródeł doświadczenia, co oznacza, że ​​Cheatcho musiał wykazać się kreatywnością, aby zdobywać poziomy.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANY: World of Warcraft odpowiada na obawy dotyczące punktów handlowych

Sekretem sukcesu Cheatcho były bitwy zwierząt. Funkcja bitew zwierzaków w World of Warcraft obejmuje pięć codziennych zadań, które nagradzają doświadczeniem. Gracze mogą wykonywać te zadania jedną postacią, a następnie zlecać je innym. Cheatcho zaparkował pięć postaci przy każdym z tych NPC i ukończył zadania, zanim codziennie zarabiał doświadczenie na swojej postaci Exile’s Reach, aż osiągnęli poziom 70. Chociaż proces trwał tylko pięć minut każdego dnia, Cheatcho potrzebował ponad 200 dni, aby wykonać ich gola – łącznie prawie 17 godzin czasu gry.

To niesamowite Świat Warcrafta wyczyn przywodzi na myśl Doubleagent, słynny Wow gracz, który od 2013 roku awansował swoich neutralnych Pandarenów bez opuszczania Wędrującej Wyspy. W grudniu neutralna postać Pandarenów Doubleagent trafiła na nowy Smocze stado Maksymalny poziom bez opuszczania strefy startowej, głównie poprzez zbieranie kwiatów. Własna neutralna postać Pandaren Cheatcho osiągnęła poziom 70 zaledwie trzy dni po Doubleagent przy użyciu tej samej techniki.

Kolega Cheatcho Świat Warcrafta gracze byli oszołomieni tym niesamowitym wyczynem. Wielu graczy pytało, czy Cheatcho nadal jest zdrowy na umyśle po akcie takiej cierpliwości i nudy. Ku ich zaskoczeniu Cheatcho potwierdził, że planują zrobić to ponownie, aby wyrównać Łotrzyka Świat Warcrafta– jedna z ich najmniej lubianych klas. Post Cheatcho na Reddicie przyciągnął ponad sto komentarzy w ciągu kilku godzin od opublikowania.

Pojawiają się niektórzy NPC z Reach Wygnania World of Warcraft: Dragonflight jako drugoplanowi NPC i zleceniodawcy zadań. Brekę Grimaxe z Hordy i Garricka z Przymierza można spotkać podczas Ekspedycji na Smoczą Łuskę. Dwójka Świat Warcrafta Postacie niezależne stały się przyjaciółmi, co jest kolejnym dowodem na to, że wieloletnia wojna frakcji dobiegła końca. Miejmy nadzieję, że gracze zobaczą więcej tych ujmujących postaci w przyszłych fabułach – chociaż Cheatcho może zobaczyć Grimaxe, kiedy tylko zechcą, na statku Exile’s Reach.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Najfajniejsze przedmioty kosmetyczne z katalogu punktów handlowych World of Warcraft z lutego 2023 rŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e84149bd884f969ec78c4add6df8db&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-max-level-exiles-reach-ship-pet-battles%2F&c=5316296684565681880&mkt=fr-fr