Gracz World of Warcraft osiąga 50 poziom w 4 godziny


Wzmocnienia doznań Winds of Wisdom i 18th Anniversary łączą się, aby umożliwić graczowi World of Warcraft łatwe osiągnięcie poziomu 50 z niesamowitą prędkością.


World of Warcraft obchodzi w tym miesiącu swoją 18. rocznicę, a jeden sprytny gracz postanowił wykorzystać jego wzmocnienie doświadczenia do naprawdę imponującego zwiększania prędkości. Podczas gdy zmiany w Czasie Chromie poprzez uwzględnienie Krainy Cienia pozwoli na większą elastyczność w wyrównywaniu swojego alt, wielu graczy decyduje się to zrobić przed premierą dodatku 28 listopada. Powody są proste, od wypróbowywania nowych kombinacji ras i klas po przygotowania do Smocze stado na ich nowej głównej, ale szansa pozostaje taka sama.

GAMERANT WIDEO DNIA

od 6 do 15 listopada World of Warcraft gracze będą mieli możliwość podniesienia poziomu swoich postaci, korzystając zarówno ze wzmocnienia Wiatrów Mądrości, jak i Rocznicowego, aby zdobyć doświadczenie, przy całkowitym wzroście sięgającym 68%. Chociaż wydarzenie rocznicowe potrwa do 27 listopada, wzmocnienie Wichry Mądrości zniknie 15 listopada. Jeśli gracze dodadzą 10% wzrost do doświadczenia zdobytego dzięki karuzeli Darkmoon Faire, będą mogli błyskawicznie przyspieszyć swoje alty. .

POWIĄZANE:World of Warcraft świętuje 18. rocznicę

A World of Warcraft graczowi udało się jak najlepiej wykorzystać te wzmocnienia, aby doprowadzić swojego Lightforged Draenei Hunter o imieniu Terry do poziomu 50 w cztery godziny i szesnaście minut, bijąc swój poprzedni rekord. Dzielili się osiągnięciem na World of Warcraft subreddit, gdzie spotkał się z mieszanką pochwał i tworzenia teorii na temat tego, jak można to zrobić jeszcze szybciej.

Jedną z rzeczy, co do której gracze są zgodni, jest to, że o wiele rozsądniej jest zostawić alty na poziomie 50 i poczekać, aż Czas Chromi pozwoli im przejść przez przedział 51-60. Smocze stado usuwa Wątki Losu i pozwoli graczom awansować w wybranym przez siebie rozszerzeniu, dopóki nie dotrą do Wysp Smoka, pozwalając wielu pominąć obecnie niepopularne Krainy Cienia strefy.

Warto o tym wspomnieć World of Warcraft gracze nie mogą jeszcze stworzyć przywoływacza, ponieważ nowa klasa zostanie odblokowana 15 listopada, kiedy Smocze stado Pre-patch trafia na serwery na żywo i kończy się wzmocnienie Winds of Wisdom. Podobnie jak Łowcy Demonów w Legion, przywoływacz będzie miał dwie specjalizacje dla graczy do wyboru i będzie dostępny tylko dla Dracthyra. Oprócz nowej klasy gracze powinni również spodziewać się pierwszego lochu Smocze stado odblokować w przedsprzedaży – nowe skrzydło Uldamana, które wysyła ich na poszukiwanie utraconych wspomnień Tyra.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ:Lista poziomów rozszerzenia World of WarcraftŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-player-level-50-4-hours/