Gracz World of Warcraft dzieli się niepokojącym pomysłem na 2. sezon Dragonflight Mythic


Dość niepokojąca sugestia gracza World of Warcraft dotycząca listy lochów Mythic Dragonflight sprawia, że ​​Ruby Life Pools wydają się rozsądne.


Chociaż wiele osób uważa, że ​​Ruby Life Pools to trudny loch Świat Warcrafta, gracz z jego społeczności mógł przypadkowo zaproponować o wiele bardziej przeklętą alternatywę na następny sezon mityczny. Dla nowicjuszy w Azeroth, którzy mogą nie znać Millhouse Manastorm, ten nikczemny gnom katastrofy pojawia się w prawie każdym Świat Warcrafta pakiet rozszerzeń od Płonąca Krucjata. Po raz pierwszy pojawił się jako więzień Arcatraz, gdzie odegrał rolę w uzyskaniu dostępu graczy do najazdu Tempest Keep. Od tego czasu odgrywał rolę m.in Kataklizm, Mgły Pandarii, Władcy Draenoru, Legiona ostatnio w Krainy Cieniagdzie feudował ze swoją równie szaloną żoną Millicent w lochu De Other Side.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Można śmiało powiedzieć, że Millhouse stało się powszechnie znane w świecie Świat Warcrafta społeczność, a jego pojawienie się zawsze wywołuje uśmiech. Ten pozbawiony skrupułów mag o wątpliwej moralności regularnie pojawia się w Hearthstone grafika i można śmiało powiedzieć, że może być drugą najbardziej kultową postacią gnoma Warcraft legenda w tym momencie.

POWIĄZANE:World of Warcraft: Dragonflight Sezon 1 powoduje znaczny spadek liczby biegów w lochach

Wraz z wprowadzeniem rotacji lochów Krainy Cienia Sezon 4, A Świat Warcrafta gracz o imieniu MtHoodMan przedstawił niekontrowersyjną sugestię, że sezon 2 Smocze stado powinien zawierać pozostałe cztery lochy ze Smoczych Wysp, zanim również zasugeruje bardzo kontrowersyjną sugestię, że pozostałe cztery to lochy, w których pojawił się Millhouse Manastorm. Tak, nawet Atak na Fioletową Twierdzę, a zwłaszcza Arcatraz. Kamienny rdzeń jest już niesławny ze względu na swojego trzeciego bossa, ale Ozruk z Tyranem sprawi, że ta hańba jeszcze bardziej wzrośnie.

Niewiele jest słów, które opisałyby, jak bardzo męczące byłoby doświadczenie Mythic dla ogromnej większości graczy, ponieważ jakakolwiek szczera chęć przeniesienia tych lochów do formatu Mythic Keystone graniczy z masochizmem. Trzygodzinne biegi w lochach Ruby Life Pools byłyby w porównaniu z nim gorzkim wspomnieniem, tęsknym wspomnieniem szczęśliwszych czasów. Nie można nie uznać za zabawne, że niewinna postać, taka jak Millhouse Manastorm, przypadkowo pojawia się w niektórych z najtrudniejszych Świat Warcrafta lochy w swojej długiej historii.

Chociaż istnieje niewielka szansa, że ​​​​Millhouse Manastorm odegra rolę w decyzji Blizzarda, które powracające lochy utworzą skład sezonu 2, otwiera to interesujący argument, aby wiele starych instancji pojawiło się w formacie Mythic Keystone. Mianowicie bardziej sensowne opcje, takie jak Godzina Zmierzchu, Magister’s Terrace, Zul’Aman, czy nawet Shadowfang Keep. Biorąc pod uwagę, że Blizzard Entertainment ma w planach co najmniej trzy sezony Smocze stadojak ujawniono w planie działania dla Świat Warcraftanie byłoby poza sferą możliwości zobaczenia co najmniej jednego całkowicie przerobionego klasycznego lochu do końca 2023 roku.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Inne nieosiągalne wierzchowce World Of Warcraft, które Blizzard powinien oferować w ramach Twitch DropsŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-dragonflight-mythic-season-2-dungeons-millhouse-manastorm/