Gracz MMO zszokowany utratą postępu w trybie hardkorowym z powodu wadliwej broni: „Najgorszy scenariusz, jaki można sobie wyobrazić”

Niezwykle ostrożny gracz World Of Warcraft tragicznie stracił swój hardcorowy charakter z powodu wadliwego Goblin Mortar, co stanowi ostrzeżenie dla wszystkich hardcorowych graczy na całym świecie. „Dwa dni później nadal jestem zdumiona tym, jak umarłam” – napisała użytkownik o imieniu Nastrin na subreddicie classicwow. „Umarłem we wtorek wieczorem jako szaman poziomu 49 o imieniu Taurgarn na Skull Rock. Przez cały czas grałem bardzo bezpiecznie, przestraszyłem się tylko Gazzuza na poziomie 14.” Nastrin wyjaśnia, że ​​korzystał z Wowhead – witryny edukacyjnej o WoW – aby sprawdzić „wszystko” i upewnić się, że korzystanie z niego jest bezpieczne.

Ostrożny styl gry

Ostrożny styl gry Nastrina był godny podziwu. „Za każdym razem, gdy przekraczałem 150 ms, wylogowywałem się lub grałem inną postacią” – kontynuował. „Kiedy kończyły mi się manekiny szkoleniowe jako cele, zawsze wracałem po jakieś, bez względu na niedogodności, jakie to powodowało. Całkowicie zażyłbym lekarstwa przed rozpoczęciem spotkania. Rakietowe buty Goblinów mówią, że mogą eksplodować czy coś, więc poszedłem sprawdzić, co z Wowheadem, aby upewnić się, że nie był zabójczy. »

Niestety, Goblin Mortar nie mówi nigdzie (chyba, że ​​już wiedziałeś), że może być niebezpieczny. » W rzeczywistości gracz twierdzi, że przeładował broń „prawdopodobnie dziesięć razy wcześniej”, bez jej spontanicznej eksplozji. „Myślę, że to najgorsza droga” – kontynuował. „Wolałbym wylogować się w trakcie walki, bo prawdopodobnie dostałbym sygnał ostrzegawczy w postaci dużego opóźnienia, który wolałbym zignorować. »

„Dziękuję za udział w moim wystąpieniu TED. Koniec z przeładowywaniem moździerzy Goblinów. Wracamy. » Dobra lekcja dla wszystkich strzelców moździerzowych grających w WoW w trybie hardcorowym. Czy twoja hardcorowa postać zginęła? Dlaczego nie spojrzeć na inne najlepsze gry MMO?

Źródło: www.bing.com