Gracz MMO zszokowany utratą osiągnięcia w Hardkorowym WoWie z powodu wadliwej broni: najgorsze zakończenie, jakie można sobie wyobrazić

Uwaga, hardcorowi gracze World of Warcraft, uważajcie! Niezwykle ostrożny gracz niestety stracił swoją postać z powodu problemu z Moździerzem Goblinów. Ta smutna historia jest ostrzeżeniem dla wszystkich miłośników hardcorowych gier.

Skrupulatny gracz

Redditor Nastrin, wyraźnie zszokowany, dzieli się swoimi doświadczeniami na subreddicie classicwow: „Dwa dni później wciąż jestem oszołomiony moją śmiercią. Zginąłem we wtorek wieczorem jako szaman na 49 poziomie o imieniu Taurgarn w Skull Rock. Byłem niezwykle ostrożny, jedyny raz, kiedy byłem bliski śmierci, miał miejsce w meczu z Gazzuzem na poziomie 14.” Nastrin wyjaśnia, że ​​skorzystał ze strony Wowhead, źródła informacji o edukacji w World of Warcraft, aby sprawdzić „wszystko” i zapewnić bezpieczeństwo swoim sprzęt.

Ostrożny styl gry Nastrina jest godny podziwu. „Za każdym razem, gdy opóźnienie przekraczało 150 ms, rozłączałem się lub grałem z inną postacią” – kontynuuje. „Gdy zabrakło mi manekinów treningowych, wracałem po nie, bez względu na niedogodności. Wyleczyłem się całkowicie przed rozpoczęciem każdej walki. Goblinoidowe buty odrzutowe mówią, że mogą eksplodować czy coś, więc sprawdziłem Wowhead, aby upewnić się, że nie są zabójcze. »

Wadliwy moździerz Goblinów

Niestety Goblin Mortar nigdzie nie wspomina (chyba że już wiesz), że może być niebezpieczny. W rzeczywistości, według gracza, przeładował broń „prawdopodobnie dziesięć razy”, bez jej spontanicznej eksplozji. „Myślę, że to najgorszy sposób na śmierć” – kontynuuje. „Szkoda, że ​​nie zostałem rozłączony w trakcie walki, bo wtedy prawdopodobnie dostałbym sygnał ostrzegawczy w postaci dużego opóźnienia, który zdecydowałbym się zignorować. »

„Dziękuję za przybycie na mój Ted Talk. Koniec z przeładowywaniem moździerzy goblinów. Wracamy. » Dobra lekcja dla wszystkich graczy WoW-a, którzy władają moździerzami w trybie hardcorowym.

Czy twoja hardcorowa postać została zabita? Dlaczego nie rzucić okiem na inne najlepsze dostępne gry MMO?

Źródło: www.bing.com