Gracz MMO zszokowany utratą hardkorowego zadania w WoW z powodu wadliwej broni: „Najgorszy możliwy scenariusz”

Niezwykle ostrożny gracz World of Warcraft tragicznie stracił swój hardkorowy charakter z powodu wadliwego moździerza goblinów, wysyłając ostrzeżenie do wszystkich entuzjastów hardkoru.

Bardzo ostrożna gra

Nastrin, gracz popularnego subreddita Classicwow, podzielił się swoim tragicznym doświadczeniem. Jako szaman na poziomie 49 o imieniu Taurgarn na Skull Rock, grał niezwykle ostrożnie przez całą grę i tylko Gazzuzy na poziomie 14 były w stanie stanowić dla niego zagrożenie. Nastrin sprawdziła „wszystko” w Wowhead, witrynie edukacyjnej World of Warcraft, aby upewnić się, że wszystko jest bezpieczne.

Jego ostrożny styl gry był godny podziwu. „Za każdym razem, gdy miałem więcej niż 150 ms, wylogowywałem się lub grałem inną postacią” – wyjaśnił. „Gdy zabrakło mi manekinów treningowych, wracałem po nie, bez względu na niedogodności. Przed jakąkolwiek konfrontacją poddałem się całkowitemu leczeniu. Goblińskie buty rakietowe mówią, że mogą eksplodować czy coś, więc przeprowadziłem pewne badania, aby upewnić się, że nie są zabójcze. »

Moździerz Śmiertelnego Goblina

Niestety, gobliński moździerz nie wspomniał nigdzie (chyba, że ​​już wiedziałeś), że może być niebezpieczny. W rzeczywistości gracz przeładował broń „prawdopodobnie dziesięć razy wcześniej”, bez jej spontanicznej detonacji. „Myślę, że to najgorsza droga” – powiedział. „Wolałbym zostać rozłączony w środku walki, bo przynajmniej prawdopodobnie dostałbym sygnał ostrzegawczy w postaci dużego opóźnienia, który zdecydowałbym się zignorować. »

„Dziękuję za przybycie na mój wykład na konferencji TED. Koniec z przeładowywaniem moździerzy goblinów. Wracamy. » Dobra lekcja dla wszystkich entuzjastów World of Warcraft, którzy radzą sobie z moździerzami w trybie hardcorowym.

Czy twoja hardcorowa postać została zabita? Dlaczego nie wypróbować innych najlepszych gier MMO?

Źródło: www.bing.com