Gracz MMO zszokowany utratą gry w WoW-ie z powodu wadliwej broni: „Najgorszy los”

Bardzo ostrożny gracz World of Warcraft tragicznie stracił swój hardkorowy charakter z powodu wadliwego moździerza goblinów, co stanowi ostrzeżenie dla wszystkich hardkorowych graczy.

Nieoczekiwana śmierć

„Dwa dni później wciąż jestem zszokowany, że umarłem” – napisał Redditor Nastrin na subreddicie classicwow. „Umarłem we wtorek wieczorem jako szaman poziomu 49 o imieniu Taurgarn na Skull Rock. Grałem przez cały czas niezwykle ostrożnie, jedynie lekko przestraszyłem się Gazzuza na poziomie 14.” Nastrin wyjaśnia, że ​​korzystał z Wowhead – witryny edukacyjnej World of Warcraft – aby sprawdzić „wszystko” i upewnić się, że jest bezpieczne.

Wzorowa ostrożność

Ostrożny styl gry Nastrina był godny podziwu. „Za każdym razem, gdy opóźnienie przekraczało 150 ms, rozłączałem się lub grałem z inną postacią” – kontynuuje. „Kiedy kończyły mi się manekiny treningowe, zawsze wracałem po więcej, bez względu na niedogodności. W pełni leczyłem się przed każdą walką. Goblińskie buty rakietowe mówią, że mogą eksplodować, więc sprawdziłem Wowheada, aby upewnić się, że nie jest zabójczy. »

Podstępny moździerz

Niestety, gobliński moździerz nie wspomina nigdzie (chyba, że ​​już wiesz), że może być niebezpieczny. W rzeczywistości gracz twierdzi, że przeładował broń „prawdopodobnie dziesięć razy wcześniej”, bez jej spontanicznej eksplozji. „Myślę, że to najgorszy sposób na śmierć” – kontynuuje. „Wolałbym zostać rozłączony w środku walki, ponieważ wtedy prawdopodobnie otrzymałbym sygnał ostrzegawczy w postaci dużego opóźnienia, który wolałbym zignorować. »

„Dziękuję za przybycie na moją konferencję. Koniec z przeładowywaniem moździerzy goblinów. Wracamy. » Dobra lekcja dla każdego, kto włada moździerzami w WoW-ie w trybie hardcorowym.

Czy twoja hardcorowa postać zginęła? Dlaczego nie spojrzeć na inne najlepsze gry MMO?

Źródło: www.bing.com